صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ظهر امروز اتفاق افتاد

دیدار بسیجیان گردان فاتحین تهران با آیت الله جباری

بسیجیان گردان رزمی تاکتیکی فاتحین استان تهران با آیت الله جباری دیدار کردند.

کد خبر : 11764

تاریخ انتشار : 09/05/1393 - 21:01


دیدار بسیجیان گردان فاتحین تهران با آیت الله جباری
به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر بسیجیان گردان رزمی تاکتیکی فاتحین استان تهران در امتداد اردوی تاکتیکی و رزمی در این شهرستان بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد جامع شهرستان بهشهر با حضرت آیت الله جباری امام جمعه شهرستان بهشهرو نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در برگزار گردید.

 

در ابتدا این دیدار سرهنگ علی نجفی فرمانده سپاه ناحیه بهشهر ضمن خیر مقدم گویی در جمع بسیجیان از آمادگی کامل سپاه بهشهر برای برگزاری این اردوها در سطح شهرستان و میزبانی کامل آن اعلام نمود.

 

در ادامه این دیدار فتحی نژاد فرمانده گردان فاتحین استان تهران ضمن بیان اهداف گردان و اردوی رزمی تاکتیکی برگزار شده گفت : این گردان باحضور بسیجیان شرکت کننده از اقشار مختلف روحانیت،پزشکی،مهندسین ،دانشجویان و کاسبان در این اردوی چند روزه زندگی در شرایط سخت را تجربه نمودند.

 

وی افزود : یکی از اهداف این گردان آمادگی لازم برای رزم و دفاع از دستاوردهای انقلاب و حتی آمادگی برای اعزام به خارج از این مرز و بوم می باشد.

 

آیت الله جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در این دیدار ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان و بسیجیان گردان گفت : شما لشکر مخلص خدا بودید و ماندید و فرزندان امام و رهبری هستید.

 

امام جمعه بهشهر ضمن اشاره به واقعه جهانی فلسطین و غزه و عراق و سکوت مجامع بین المللی همکاری مسلمانان و شیعیان برای مقابله با اسرائیل و گروههای تکفیری را راهگشای این جنگ نابرابر دانست و افزود :  بصیرت و آمادگی بسیجیان لازمه کار برای مقابله با دشمنان قسم خورده این انقلاب است.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت : با توجه به شرایط فعلی ایران فضای امن و دارای معنویت ناب در سایه سار ولایت می باشد و شما فرزندان امام و مورد توجه امام زمان (عج) هستید که شما را یاری می نماید.

 

به گزارش خط امید بهشهر بسیجیان گردان رزمی تاکتیکی فاتحین استان تهران پس از دیدار با آیت الله جباری قبور شهدا را عطر افشانی کردند. 

  

دیدگاه شما در مورد : دیدار بسیجیان گردان فاتحین تهران با آیت الله جباری

دیدار بسیجیان گردان فاتحین تهران با آیت الله جباری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر