صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آیت الله جباری در خطبه های نماز عید فطر

اسرار نظام نباید به روزنامه ها و روزی نامه ها کشیده شود

آیت الله جباری گفت : یکی از صفات خداوند کنمان اسرار است ، اسرار نظامی سیاسی و فرهنگی نباید فاش شود و به روزنامه ها و روزی نامه ها کشیده شود.

کد خبر : 11758

تاریخ انتشار : 07/05/1393 - 11:13


اسرار نظام نباید به روزنامه ها و روزی نامه ها کشیده شود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در خطبه های نماز عید فطر شهرستان بهشهر گفت :  سزاوار است که مومنین یک صفت را از خداوند ،یک صفت را از پیامبر اکرم و یک صفت را از امام داشته باشند یکی از صفات خداوند کنمان اسرار است ، اسرار نظامی سیاسی و فرهنگی نباید فاش شود و به روزنامه ها و روزی نامه ها کشیده شود.

 

وی افزود : اولین صفت حفظ اسرار است مومنین همه حرف ها را بازگو نکننده بسیاری از حرف ها ریشه ندارند امروز تمام مشکلات این است که مسلمین اسرار را فاش کردند.
امام جمعه بهشهر ادامه داد : یکی از صفات پیامبر عفو و بخشش است یعنی جایی که شما حقی به گردن دیگری دارید ببخشید و عفو کنید.

 

آیت الله جباری تصریح کرد : صبر هم یکی از صفات امام است ،تحمل در فقر و نداری و تحریم اقتصادی و بی انصافی اصناف و شرکتهای دولتی و غیر دولتی کلان است ، صبر و تحمل مردم مطلوب است در هشت سال جنگ دفاع کردند ، در تحریم اقتصادی هم مردانه و با شکوه از اسلام دفاع کردند که ستودنی و قابل تقدیر است.

 

جباری با تاکید بر اینکه نصیحت مشفقانه رهبری  را باید به گوش جان سپرد گفت : رهبر معظم انقلاب می گوید که باید از غزه و فلسطین حمایت کرد و امروز حمایت از مردم بی دفاع غزه یک وظیفه است.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگر سخنان خود گفت : اسرائیل می گوید کسانی که با دستان خالی و امکانات محدود از وطن ، کودک و ناموس خود دفاع می کنند باید خلع سلاح شون و آمریکا هم تایید می کند این مانند این است که گوسفند را ببندیم و گرگ را آزاد کنیم ،در غزه بیش از 1000 نفر را کشتند و تمامی تجهیزات و امکانات آنها را از بین بردند الان هم حرف از خلع سلاح می زنند ، آیا این معنای حقوق بشر است؟

 



 

  

دیدگاه شما در مورد : اسرار نظام نباید به روزنامه ها و روزی نامه ها کشیده شود

اسرار نظام نباید به روزنامه ها و روزی نامه ها کشیده شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر