صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آخرین فریادهای دختر جوان مازنی در خیابان/قاتل معلول

من زمانی به محل رسیدم که متهم داشت دختر جوان را دنبال خود می‌کشید.

کد خبر : 11707

تاریخ انتشار : 06/05/1393 - 00:33


آخرین فریادهای دختر جوان مازنی در خیابان/قاتل معلول

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از بلاغ، جوان معلول که دختری را با وارد آوردن ضربات چاقو به‌ قتل رسانده ‌است توسط ماموران پلیس بازداشت و تحقیقات از وی آغاز شد.

 

چند روز قبل به مأموران پلیس استان مازندران خبر دادند جسد دختری جوان در خیابان افتاده ‌است.

 

وقتی پلیس به محل رفت، متوجه شد قتل تازه اتفاق افتاده و چند نفر، قاتل دختر جوان را دیده‌اند.

 

پس از انتقال جسد به پزشکی‌ قانونی، تلاش‌ها برای بازداشت جوانی که گفته می‌شد این قتل را مرتکب شده، آغاز شد.

مأموران متوجه شدند، متهم، جوانی معلول است که قصد داشت مقتول را برباید. او ابتدا بر سر راه مقتول حاضر می شود و چون نتوانسته او را با خود ببرد، حین فرار دختر، دنبالش رفت و وی را با واردکردن ضربات چاقو به قتل رساند.

یکی از شاهدان پرونده که با صدای جیغ‌های مکرر دختر جوان به خیابان رفته ‌بود، به مأموران گفت: «من زمانی به محل رسیدم که متهم داشت دختر جوان را دنبال خود می‌کشید، آن‌ طور که از ظاهرش معلوم بود، دختر سرکار می‌رفت که توسط جوان معلول مورد آزار قرار گرفت. متهم دست دختر را گرفته و به سمت خانه‌اش می‌کشید و دختر سعی داشت مقاومت کند. وقتی متهم نتوانست دختر جوان را به داخل خانه بکشد، بلافاصله چاقویی از جیبش بیرون آورد و چند ضربه پشت‌ سرهم به او زد، ما سعی کردیم دختر جوان را نجات دهیم اما سرعت عمل متهم خیلی بالا بود و نتوانستیم جلویش را بگیریم، وقتی ضربات را بر بدن او وارد کرد، بلافاصله اورژانس را خبر کردیم با این‌ حال شدت خونریزی زیاد بود و دختر جوان فوت شد.»

تحقیقات بعدی مأموران نشان داد احتمالاً متهم قصد داشت به دختر جوان تعرض کند، به‌ همین‌ دلیل سعی داشت او را به داخل خانه‌ای بکشاند.

متهم با توجه به مدارک جمع‌آوری شده و نظریه پزشکی‌ قانونی در خصوص علت تامه فوت که اصابت جسم برنده به نواحی حساس بدن دختر جوان را مورد تأیید قرار داد، بازداشت شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : آخرین فریادهای دختر جوان مازنی در خیابان/قاتل معلول

آخرین فریادهای دختر جوان مازنی در خیابان/قاتل معلول

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر