صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

سکوت ما مرگ اسلام است / دولت تدبیر و امید بیشتر فعالیت کنند

آیت الله جباری گفت : حمایت های مالی ، سیاسی و معنوی از فلسطین باید ادامه پیدا کند چرا که سکوت ما مرگ اسلام است.

کد خبر : 11671

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 20:46


سکوت ما مرگ اسلام است / دولت تدبیر و امید بیشتر فعالیت کنند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در خطبه های آخرین نماز جمعه ماه رمضان ضمن تشکر از حضور پرشور و گرم در راهپیمایی روز قدس و نماز جمعه گفت : روز قدس یادآور حادثه شوم 70 ساله ایی که با طراحی و شیطنت غربی ها و سکوت مرگبار شرقی ها و مرده بودن حکومت های اسلامی کار را به جایی کشانده است که غزه از جغرافیای کشور های اسلامی فراموش شده و یک مولود منحوس در آنجا متولد شده است.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر افزود : فلسطین و حزب الله در سه جنگ پیروز شدند و در این جنگ هم پیروز خواهند شد هرچند شهید دادند و آقا ماندند ولی کشورهای عربی که سهیم بودند و ذلت عربیت منهای اسلام را نشان دادند.

 

جباری تصریح کرد : همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند تنها راه چاره ی این مشکل بزرگ برگزاری رفراندوم ،مقاومت مردانه است چراکه غرب حامی این مشکل و شرق هم ساکت این مشکل است.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد : مواضع ما در خصوص فلسطین و غزه همان مواضع امام خمینی (ره)بدون کمی و کاستی است یعنی اسراییل باید از صحنه روزگار محو شود و این هم خواهد شد.

 

امام جمعه بهشهر گفت : این روزها باید دو کار انجام دهیم که اول حمایت است ، دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی باید وارد صحنه شود و بیشتر فعالیت کنند و همکاری لازم را داشته باشند،حمایت های مالی ، سیاسی و معنوی باید ادامه پیدا کند چرا که سکوت ما مرگ اسلام است و دومین کاری که باید انجام دهیم اینکه آنجایی که منافع آمریکا و غرب در جریان است در آینده دچار خطر کنند.

 

وی ادامه داد : سلاح هسته ایی بهانه است ،حقوق بشر که خودشان رعایتت نمی کنند بهانه است مسائل دیگر هم بهانه است چراکه قدرت لایزال الهی را در مسلمین می بینند که اگر مرجعیت شیعه و مسلمانان بگویند مانند امروز مردم راه می افتند.

 

سید صابر جباری افزود : وظیفه مسلمان است که فریاد مسلمان را بشنود و به حمایتش برخیزد و افتخار کند ، اگر ارتباط داشته باشیم یقینا کمک نظامی هم خواهیم کرد.
خطیب نماز جمعه بهشهر در پایان سخنان خود گفت : باید برای پیشرفت و آبادانی و رشد کشور تلاش کنیم  نمازمان را هم بخوانیم نماز بلند ترین فریاد است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : سکوت ما مرگ اسلام است / دولت تدبیر و امید بیشتر فعالیت کنند

سکوت ما مرگ اسلام است / دولت تدبیر و امید بیشتر فعالیت کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر