صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دکتر مقیمی در سخنرانی روز قدس

روشنفکران بیمار در موضوع غزه خفه خون گرفتند/هرگونه کمکی به غزه خواهیم کرد

مقیمی گفت : ما اعلام رسمی می کنیم هرگونه کمک جنگ افزاری ، مادی و معنوی که برای ملت ایران مقدور باشد حتما به ملت برادر و محروم فلسطین و ملت غزه خواهیم کرد.

کد خبر : 11669

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 20:28


روشنفکران بیمار در موضوع غزه خفه خون گرفتند/هرگونه کمکی به غزه خواهیم کرد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر دکتر احمد علی مقیمی نماینده مردم بهشهر ،نکا و گلوگاه در سخنرانی راهپیمایی روز قدس گفت : یاد و خاطره امام عظیم الشان آن مرد آسمانی که در مرداد سال 58 با پیام خودشان که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نام نهاد و در پرتو این نام گذاری و این ابتکار سیاسی روح جدیدی بر مردم بی دفاع فلسطین دمیده شد گرامی می داریم.

 

 

مقیمی ادامه داد : وقتی امام عظیم الشان ما روز قدس را روز اسلام و روزی که باید اسلام احیا گردد و روز پیروزی مستضعفان بر مستکبران نام نهادند یک خون جدیدی در رگهای مردم منطقه فلسطین بویژه مبارزین جاری ، امام با ابتکار عمل خود دامنه و دایره مبارزه که محدود شده بود در حوزه ی فلسطین بین اعراب و حوزه ی اسرائیل را گسترده کرد آنرا جهان شمول کرد حوزه مبارزه را وسیع کرد تا تمام ملتهای مسلمان بتوانند در مقابل جنایات کثیف رژیم جعلی صهیونیستی بایستد امام با ابتکار خودش و برقراری روز قدس ضامن پیروزی و استمرار حرکت مردم فلسطین شد.

 

نماینده مردم بهشهر با بیان اینکه قدس تنها متعلق به مردم فلسطین نیست گفت : بعد از 35 سال شما می بینید در جهان نفرت و انزجار علیه رژیم جعلی صهیونیستی برقرار شد و ماهیت پلید رژیم صهیونیستی امروز آشکارتر از دیروز گشت ، که اگر فریادهای 35 ساله ی شما عزیزان صبور و مقاوم ایران نبود امروز یک گردان و یک تیپ یا عده ی قلیلی در حوزه ی فلسطین به نام غزه نمی توانست در مقابل ارتش پنجم دنیا مقاومت بکنند.

 

 

وی افزود : در شرایطی روز قدس را گرامی می داریم که از هوا و زمین و دریا در یک باریکه ی کوچک به عرض 6 تا 12 کیلومتر و به طول 40 کیلومتر و به مساحت 360 کیلومتر مربع بیش از 50 تن مواد منفجره در این باریکه ی کوچه بر سر زنان و مردان و کودکان بی دفاع ریخته می شود.

 

 

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران تاکید کرد : آه مردم بی دفاع فلسطین و غزه فقط دامن اسرائیل رژیم جعلی و آمریکا را نمی گیرد بلکه دامن آن روشنفکران بیماری که در فتنه 88 شعار نه غزه و نه لبنان را سر دادند و امروز مانند سازمان ملل و حقوق بشر در جوامع اسلامی با ارتزاق از بیت المال از رسانه های خودشان خفه خون گرفتند و یک کلامی هم به حمایت از مردم بی دفاع غزه و فلسطین بر نیامدند خواهد گرفت و قطعا تاریخ این سیه بختی و این شوربختی آنها را ثبت و درک خواهد کرد اینجا سخن آن مرد آسمانی امام عزیزالشانمان روشن تر می شود که فرمود روز قدس روزی است که باید به این روشن فکرانی که در زیر پرده آمریکا و عمال آمریکا روابط دارند هشدار داده شود.

 

 

وی گفت : آنچه که در منطقه در حال اتفاق افتادن است بالفور شماره دو است، بالفور یک بعد از جنگ جهانی ، کشور خبیث انگلستان صهیونیسم را بوجود آورد و در این منطقه اسکان داد اما امروز برای تاریخ یهودی سازی و تثبیت آنها نیازمند یک بالفور دیگر هستند تا بتوانند از این رهگذر ، تثبیت تاریخ یهودیان را داشته باشند.

 

 

دکتر مقیمی با تاکید بر اینکه اسراییل می خواهد از دست نیروهای مقاومت و موشک های مقاومت خلاص شود افزود : هر زمانی که رژیم اسرائیل  چه در داخل و چه در خارج به حال تحقیر و انزوا رفته چنین آشوب و بحرانی خلق می کند ، ناگفته نماند وادادگی کشورهای اسلامی ، که رژیم منحوس جعلی صهیونیستی را وادار کرد به غزه حمله کند تا یک حاشیه امنی برای آنها در آینده ایجاد کند.

 

 

وی تصریح کرد : ظهور داعش ، تجزیه عراق، انتخابات خود مختاری کردستان عراق همه از نمایش پرده های متفاوت یک سناریو هستند و آن اسلام هراسی و در نهایت ایران هراسی است که آی مردم دنیا و آی افکار عمومی آی سازمان های بین المللی این اسلامی که ایران می گوید همین داعش هست که سر فرزندان ملتها را از تن جدا می کند و شکم ها را میدرد در حالی که این اسلام که مولود رژیم صهیونیستی و آمریکا است را به عنوان یک اسلام ناب خمینی جا بیاندازند.

 

وی ادامه داد : برای رژیم جعلی اسرائیل که فرودگاه و شهرهای آنها توسط موشک های مقاومت مورد هدف قرار می گیرد و الان بیش از 18 روز است که 5 میلیون انسان را در زیر کانال های حفاظت شده و پناه گاه ها دارند اداره می کنند و چرخه اقتصادی آنها بهم خورد و توریست ها دیگر حضور پیدا نمی کنند در حوزه اقتصادی بیشترین فشار را تحمل میکندامروز باید از آتش بس بگوید.

 

وی افزود : روز قدسی که امام با ابتکار خود بوجود آورد جنبش های مجاهد و جهادی از جمله حزب الله  و مقاومت های غزه قهرمان بوجود آمد که در جنگ سوم خودش در مقابل این ارتش پنجم آنچنان مقاومت می کند که ذره ای از خاک خودش را نمی دهد وقتی وارد عملیات زمینی می شوند فرماندهی آنها می گوید ما در سرزمین اشباحی قرار گرفتیم و نمی دانیم از کدام سمت تیر می آید و روح و روان سربازان ما متزلزل شده است و نمی دانند چه کار بکنند.

 

نماینده مردم بهشهر در مجلس اعلام کرد : ما اعلام رسمی می کنیم هرگونه کمک جنگ افزاری ، مادی و معنوی که برای ملت ایران مقدور باشد حتما به ملت برادر و محروم فلسطین و ملت غزه خواهیم کرد.

 

مقیمی گفت : قدرت ایمان امروز ثابت کرد جنگ افزارهای مدرن و گنبد آهنین  اسرائیل که از دنیا باج می گرفت برای مصون گذاشتن کشورهای آنها در مقابل موشکهای زلزال و فجر نیروی مقاومت پاسخگو نیست.

 

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به اینکه سازمانهای بین المللی آمار می دهند که 77 درصد کشته شدگان زنان و کودکان بی دفاع هستند افزود : امروز نیروی مقاومت نباید آتش بس قبول کند بدلیل اینکه او برتر است  در یک جنگ فرسایشی قطعا پیروز میدان ، نیروی مقاومت خواهد بود هنوز حزب الله لبنان ، نیروهای جهادی و نیروهای فلسطینی وارد نشدند این مقاومت مقاومت مردم بی دفاع غزه هست. 

  

دیدگاه شما در مورد : روشنفکران بیمار در موضوع غزه خفه خون گرفتند/هرگونه کمکی به غزه خواهیم کرد

روشنفکران بیمار در موضوع غزه خفه خون گرفتند/هرگونه کمکی به غزه خواهیم کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر