صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

چشم ها بسته و دوربین ها خاموش

کد خبر : 11643

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 11:24


چشم ها بسته و دوربین ها خاموش

به گزارش خط امید بهشهر _ وقتی به تاریخ مراجعه می کنیم می بینیم زمانی مردان بزرگی می زیستند که با گفتار و افکار و رفتارشان واقعه ای بزرگ رقم زدند و تاثیری شگرف بر جامعه پدید آوردند، مردانی به بزرگی تاریخ که در عصر خود آینده را می نگریستند، آینده ای که  آنان می نگریستند حال امروز ماست.

 

آمریکا یعنی شیطان بزرگ، انگلیس پیراستعمار، اسرائیل غده سرطانی

اینان حقایقی بود که از افکار به گفتار تبدیل شد و مجازاتش چیزی نبود جزء حبس و تبعید و شهادت فرزندی دلبند، بهایی که گویی هزینه آبیاری درخت تنومند انقلاب شد، درگوشه ای از دنیا که چندان هم از ما دور نیست پنجاه و سه چهار سال است که هر روز حادثه ای جدید به وقوع می پیوندد.

روزی خانه ها برسر صاحبانش ویران می شود؛ روزی دیگر شهرشان بمب باران می شود؛ فردا روز در محله هایشان حکومت نظامی می شود؛ مخالفان گلوله باران می شوند؛ بابستن گذرگاها آب و غذا کیمیا می شود.

شکستن ابهت و هیمنه پدران زیر لرزه اشک چشم فرزندان غرور می شود.

به خاک و خون کشیدن فرزندان در برابر چشم والدین افتخارمی شود.

سازمان ملل نظاره گر می شود.

صدور بیانیه حمایت از قاصب دستور کارمی شود.

حال کجاینداین رسانه های مدافع حقوق بشر؟! به کدامین رسالت لب به سکوت بسته اند؟ چگونه است که این جنایات محکوم نمی شود؟ آنانی که مدعی آن هستند که برای تمامی گیاهان و جانوران عالم سازمان حمایت به چه بزرگی دارند!

آنانی که جشن برگرداندن نهنگ به گل نشسته به اقیانوس می گیرند و مستندهای بیشمار حیات وحش می سازند به راستی نمی دانند که روزانه انسانهای بیگناه زیادی به خاک وخون کشیده می شوند؟ ازچه رو چشمهایشان را بسته اند و دوربین هایشان را خاموش کرده اند؟ ظاهرا" به نفعشان نمی باشد یا اینکه خودشان شریک دزد و رفیق غافله اند!!!

طی فرمانی تاریخی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس اعلام گردید و آزادیخواهان عالم، به حمایت از مظلومان و ستم دیدگان جهان به خیابانها می آیند و اعلام همبستگی می کنند.

اینکه با گذشت سال ها چرا این فرمان تاریخی از یاد مردم نرفته، با آنکه آن مردبزرگ تاریخ دیگر درمیان ما نیست پس چگونه است این مراسم نه تنها در کشور ما بلکه دراقصی نقاط دنیا هر ساله باشکوه تر از سال گذشته به اجراء در می آید و هیچ قدرتی هم نتوانسته جلوی آن را بگیرد، فکری است که مستکبرین عالم را آزار می دهد و از این رو بر آن شدند از آن سال به بعد هر روز بر دامنه تحریم ها بر علیه ما بیافزایند و عزیزان مان را ترور کنند، جنگ راه بیاندازند و ممنوع الورود و خروجمان کنند و سرمایه هایمان را بلوکه کنند، تهدیدمان کردند که یا دست از حمایت مظلومان پس کشید و همانند گذشته مواجب مان را بدهید یا اینکه چنین و چنان می کنیم... .


منبع : محمدابوالفضل رمضانیان

 

  

دیدگاه شما در مورد : چشم ها بسته و دوربین ها خاموش

چشم ها بسته و دوربین ها خاموش

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر