صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزارش مردمی خط امید از راهپیمایی روز قدس

فلسطین و لبنان خط اول مقاومت دربرابر اسرائیل غاصب هستند

حضور مردم در روز قدس در اصل بیعت دوباره با امام و رهبری و اعلام آمادگی آنها جهت حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین است.

کد خبر : 11639

تاریخ انتشار : 03/05/1393 - 11:53


فلسطین و لبنان خط اول مقاومت دربرابر اسرائیل غاصب هستند

در حاشیه راهپیمایی روز قدس خبرنگار خط امید بهشهر به سراغ چند جوان دانشجو رفت و از آنها دلیل شرکت در راهپیمایی روز قدس را جویا شد که با پاسخ های قاطع آنها همراه بود.

 

علی رضایی 21 ساله دانشجوی دانشگاه ساری گفت:حضور مردم در روز قدس در اصل بیعت دوباره با امام و رهبری و اعلام آمادگی آنها جهت حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین است.

 

وی گفت :ما آمادگی اعزام به فلسطین و نبرد با اسرائیل جنایت کار را داریم و فقط منتظر فرمان رهبری هستیم.

 

دانشجوی دیگری که همراه وی بود و احمد وفایی نام داشت و دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهدبود نیز وارد بحث ما شد و کشتار کودکان بی دفاع غزه را مصداق واقعی رعایت نکردن حقوق بشر توسط اسرائیل و حامیانش دانست و گفت : آنها یک قدرت پوشالی اند که پشت امپراطوی رسانه ای خود حقیقتشان را پنهان کردند.

 

از احمد درباره ی فایده ی دفاع از آرمان فلسطین توسط ایران سول شد که گفت : فلسطین و لبنان  خط اول مقاومت دربرابر اسرائیل غاصب هستند و ایران با حمایت از جبهه ی مقاومت جنگ را به زمین دشمن برده است.

 

از این همه شور و شعور توأمان در بین دانشجویان به وجد آمده و خدای متعال را شکر کردم که حتی در شهرهای کوچکی چون بهشهر نیز جوانان بصیری مانند احمد و علی وجود دارند و با تمام جان پای آرمانهای انقلاب و اسلام ایستاده اند. 

  

دیدگاه شما در مورد : فلسطین و لبنان خط اول مقاومت دربرابر اسرائیل غاصب هستند

فلسطین و لبنان خط اول مقاومت دربرابر اسرائیل غاصب هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر