صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جنون نتانیاهو

کد خبر : 11605

تاریخ انتشار : 31/04/1393 - 04:24


جنون نتانیاهو

به گزارش خط امید بهشهر _ حمله هوایی وحشیانه صهیونیست‌ها به منطقه مسکونی شجاعیه در غزه که حدود 70 شهید و 270 مجروح بر جای گذاشت، نشان داد که مقاومت جانانه مردم بی‌پناه و بی‌دفاع غزه در برابر تهاجمات ددمنشانه صهیونیست‌ها و عملیات نظامی نیروهای مقاومت علیه این نژادپرستان ضدانسان و پست، ضربه‌ کاری و خوارکننده‌ای را به آن‌ها وارد ساخته که تحملش را نداشتند و دچار جنون و رفتار جنایت‌آمیز شده‌اند.

از آثار این جنون عمیق و فراگیر، سخنان نخست‌وزیر رسوا و بی‌آبرو و جانی رژیم صهیونیستی، نتانیاهو، پس از جنایت در شجاعیه است که با حماقت و خباثت تمام، پس از آگاهی از عمق این فاجعه که این رژیم پلید را نزد افکار بیدار شده جهانی بیش از گذشته منفور می‌کند، در واکنش شتاب‌زده و نسنجیده و در اوج دنائت و حماقت اعلام کرد: ما مراکز نظامی را بمباران می‌کنیم نه خانه‌های غیرنظامیان را.

نتانیاهوی جنون‌زده با از دست دادن قوه عاقله به این نمی‌اندیشد که مگر در غزه 360 کیلومتر مربعی، چند مرکز نظامی وجود دارد که ارتش جانی این رژیم پلید دو هفته آن را بمباران کرده و هنوز پا برجا مانده است؟

نتانیاهو توان درک این مهم را نیز ندارد که افکار عمومی با دیدن جنازه‌های زنان و کودکان بی‌گناه، از خود می‌پرسد اگر این‌ها مراکز نظامی هستند، این زنان و کودکان در آن چه می‌کنند؟

جنایتکارتر از نتانیاهو، جان‌کری، وزیر امور خارجه آمریکا است که با تأیید سخنان دروغگوی رسوا شده، نتانیاهو، از وی حمایت می‌کند تا یکبار دیگر ننگ جامعه بشری یعنی «حمایت جنایتکاری از جنایتکار دیگر» در تاریخ ثبت شود.

این دو جنایتکار و کسانی که با خیانت به ملت فلسطین، با آن‌ها در یک جبهه قرار دارند، نیک می‌دانند آنچه که سرنوشت این نبرد نابرابر و سراسر خیانت را تعیین می‌کند، نبرد شجاعانه نیروهای مقاومت و به هلاکت رساندن صهیونیست‌های زشت‌سیرت بدکردار است نه به شهادت رساندن زنان و کودکان مظلوم.

شهادت این زنان و کودکان، نتانیاهو را به سمت سرنوشت سیاه و تلخ شارون سوق می‌دهد و کشته شدن سربازان رژیم صهیونیستی و فرمانده یگان مخصوص گولانی که دیروز به هلاکت رسید، سرنوشت جنگ را به سمت نقطه پایانی جنگ 22 روزه هدایت می‌کند تا جنون نتانیاهو با از دست دادن منصب کشتار و قتل‌عام به اوج برسد.


منبع : جلال سمیعی

 

  

دیدگاه شما در مورد : جنون نتانیاهو

جنون نتانیاهو

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر