صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

انتقام جوان ساروی از یک زن در تانگو

مرد جوان برای انتقامجویی از خانواده دوستش نقشه عجیبی طراحی کرد.

کد خبر : 11583

تاریخ انتشار : 29/04/1393 - 16:02


انتقام جوان ساروی از یک زن در تانگو

به گزارش خط امید بهشهر _ این مرد به اتهام قرار دادن اطلاعات شخصی و تصاویر خانواده دوستش روی شبکه اینترنتی تانگو بازداشت شده است.

اوایل هفته گذشته زن و شوهر جوانی با مراجعه به کارآگاهان پلیس فتای مازندران آنان را در جریان قرار داده شدن تصاویر خصوصی‌شان روی شبکه اجتماعی تانگو قرار داده و خواستار پیگیری و بازداشت متخلف شدند.

زن جوان که بسیار عصبی به نظر می‌رسید در این باره گفت: چند روز پیش با تماس یکی از دوستانم در جریان ماجرا قرار گرفتم در حالی که ابتدا تصور می‌کردم او اشتباه کرده است موضوع را پیگیری کردم.

ما اصلاً اهل این‌گونه برنامه‌ها نیستیم و نمی‌دانم چرا و چگونه اطلاعات و تصاویر شخصی ما در این صفحه قرار گرفته است، الان اوضاع زندگی ما به هم ریخته به طوری که تماس‌های تلفنی و مزاحمت‌های زیادی داریم.

با توجه به این اطلاعات اقدامات تخصصی مأموران پلیس فتا برای ردیابی عامل این اقدام در دستور کار قرار گرفت تا این‌که مرد جوانی که از دوستان خانوادگی این زن و شوهر بود بازداشت شد.

سرهنگ «احمدرضا رستمی» رئیس پلیس فتای استان مازندران در این باره گفت: در پی مراجعه زنی مبنی بر این‌که یک ناشناس با ساخت صفحه‌ای در شبکه اجتماعی تانگو و قراردادن تصاویر خانوادگی و شماره تماس وی اقدام به نشر اکاذیب، توهین و هتک حیثیت وی کرده، با هماهنگی قضایی مراتب در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی سرانجام موفق شدند متهم به نام «فرهاد» که در ساری زندگی می‌کند را شناسایی کنند.

سرهنگ رستمی خاطرنشان کرد: با شناسایی فرهاد، مأموران و کارآگاهان پلیس در اقدامی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

وی افزود: فرهاد پس از دستگیری در اظهارات خود به پلیس گفت با توجه به ارتباطات خانوادگی که با شوهر این زن داشته‌ام به شماره تماس و تصاویر خانوادگی آنان دسترسی پیدا کردم و برای انتقامجویی دست به این کار زدم.

سرهنگ رستمی با هشدار به شهروندان از آنان خواست از قرار دادن عکس‌های خصوصی خود در اختیار دیگران خودداری کرده و بر فعالیت فرزندان خود در شبکه‌های اجتماعی نظارت بیشتری داشته باشند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : انتقام جوان ساروی از یک زن در تانگو

انتقام جوان ساروی از یک زن در تانگو

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر