صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

داعش دست ساخته آمریکا ،اسرائیل و عربستان است / ابهت رهبری ابهت ایران است

داعش پیاده نظام دست ساخته آمریکا ، اسرائیل و عربستان است که به بهانه دولت اسلامی در شام و عراق جنایت می کنند.

کد خبر : 11573

تاریخ انتشار : 27/04/1393 - 21:20


داعش دست ساخته آمریکا ،اسرائیل و عربستان است / ابهت رهبری ابهت ایران است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر ضمن گرامیداشت لیالی قدر و تسلیت سالروز شهادت حضرت امیرالمومنین علی (ع)، از حضور پرشور روزه داران در نماز جمعه تشکر کرد و آن را نعمت الهی برشمرد.

 

آیت الله جباری گفت : آنهایی که مدعی حقوق بشر هستند و از حقوق بشر دم می زنند فلسطین چه شد ؟ تقریبا هفتاد کشور مسلمان داریم ،در غزه حدود 200 زن و مرد و طفل را کشتند چرا هیچ کدام از این کشورهای مسلمان صدایشان در نمی آید؟چرا در سازمان ملل فریاد نمی زنند؟فقط ایران دارد فریاد می زند و حمایت می کند.

 

امام جمعه بهشهر افزود : تمام تجهیزات و امکانات جنگی در اختیار اسرائیل است ، حال که غزه چند موشک دست ساز ساخته است آمریکا می گوید چرا موشک دارند.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در بخش دیگر سخنان خود به جنایات گروه تروریستی داعش اشاره کرد و ادامه داد : داعش پیاده نظام دست ساخته آمریکا ، اسرائیل و عربستان است که به بهانه دولت اسلامی در شام و عراق جنایت می کنند ، علمای اهل سنت را سر می برند و به مردم شیعه رحم نمی کنند.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : گروهک تروریستی داعش تهدید کرده است که اگر نجف و کربلا را بگیریم با خاک یکسان می کنیم و به مشهد می رویم ،بدانید شما اگر از روی جنازه 70 ملیون ایرانی عبور کنید نجف و کربلا را نمی بینید چراکه نجف و  کربلا جان ماست.

 

سید صابر جباری خطاب به داعش گفت : شما مسلمان نیستید شما مامورید که اسلام را مشوه نشان دهید شما مزدورید ، شما انسانن نیستید.

 

آیت الله جباری خطاب به مردم گفت : قدر ایران را بدانید خدمات زیادی انجام شده است ، براحتی می شود تحصیل کرد و به مدارج بالا رسید این درحالی است که در گذشته چنین نبود، از مقام معظم رهبری که بیش از بیست سال با عدالت جامعه را رهبری کرد  حمایت کنید که حمایت از او مصونیت ایران است ابهت او ابهت ایران است.

 

امام جمعه بهشهر در پایان با بیان روایتی خطاب به مسئولین شهرستان گفت : اگر اموالی در اختیار شماست عدالت را رعایت کنید و مواظب باشید که از بیت المال هزینه های بیخودی انجام نشود

  

  

دیدگاه شما در مورد : داعش دست ساخته آمریکا ،اسرائیل و عربستان است / ابهت رهبری ابهت ایران است

داعش دست ساخته آمریکا ،اسرائیل و عربستان است / ابهت رهبری ابهت ایران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر