صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه کربلای مازندران:

حماسه سیاسی ، دسیسه های دشمنان را نقش برآب کرد

حماسه سياسي ملت فهيم ايران در 24 خرداد ماه تبليغات بنگاه هاي سخن پراكني استكبار جهاني را خنثي و دسايس نظام هاي سلطه را نقش بر آب نمود.

کد خبر : 1156

تاریخ انتشار : 27/03/1392 - 22:42


حماسه سیاسی ، دسیسه های دشمنان را نقش برآب کرد

به گزارش خط امید به نقل از  بلاغ،فرمانده سپاه كربلا مازندران در پيامي به مناسبت خلق حماسه سياسي ملت فهيم ايران در 24 خرداد ماه صادر نمود، در متن اين پيام آمده است:

ايران اسلامي در 24 خرداد 92 شاهد بزرگترين حماسه از جنس سياسي بود، حماسه بي بديلي كه با حضور فراگير و يكپارچه مردم ولايتمدار و هميشه در صحنه ايران سربلند رقم خورد، رخداد بي نظيري كه تبليغات بنگاه هاي سخن پراكني استكبار جهاني را خنثي و دسايس نظام هاي سلطه را نقش بر آب نمود.

بار ديگر امت بپاخاسته ايران اسلامي در لبيك به نداي رهبر معظم انقلاب اراده عاشورايي خويش را در برابر جهانيان به نمايش گذاشت و حماسه اي خلق كرد كه اين حماسه كارآمدي و اقتدار نظام اسلامي را دگر بار متجلي ساخت.

ملت ايران در اين حماسه نشان داد كه همچنان به صورت با نشاط و بالنده راه و رسم رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس عاشورايي را ادامه مي دهد و پيوسته گوش به فرمان ولي فقيه زمان خويش است؛ رهبري از تبار انبياء و اولياي الهي كه كشتي نجات امت را به سوي تعالي و سعادت هدايت مي نمايد.

سپاه كربلاي استان مازندران با تبريك و آرزوي توفيق به منتخب مردم حجت الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني، برنده اصلي در اين حماسه عظيم را ملت انقلابي ايران مي داند و اميدوار است اين راه افتخارآميز پشتيبان توفيقات روزافزون نظام مقدس جمهوري اسلامي باشد.

  و من ا... التوفيق

سرتيپ دوم پاسدار سيد محمد تقي شاهچراغي

فرمانده سپاه كربلا مازندران 

  

دیدگاه شما در مورد : حماسه سیاسی ، دسیسه های دشمنان را نقش برآب کرد

حماسه سیاسی ، دسیسه های دشمنان را نقش برآب کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر