صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بی توجهی ها به مدال آور بهشهری/

بازگشت قهرمان آسیا در غربت

قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا که در غیبت مشهود مسوولان ورزش شهرستان بهشهر از توابع استان مازندران، مورد استقبال مردم ورزشدوست این شهر قرار گرفت، از بی توجهی به ورزشکاران مدال آور انتقاد کرد.

کد خبر : 11467

تاریخ انتشار : 22/04/1393 - 11:00


بازگشت قهرمان آسیا در غربت

به گزارش خط امید بهشهر  سیدمیلاد هاشمی تروجنی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پس از آن که با کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا به بهشهر بازگشتم، گمان می کردم می توانم شاهد حضور مسوولان اداره ورزش و جوانان شهرم باشم اما هر چه منتظر ماندم هیچ مسوول ورزشی به استقبالم نیامد. 

وی بیان کرد: پس از کسب این عنوان، تماس های فراوانی از ورزشدوستان بهشهری، افراد فامیل، دوستان و آشنایان داشتم اما در این تماس ها ردی از اداره کنندگان ورزش بهشهر مشاهده نشد. 

قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا افزود: با گذشت سه روز از بازگشتم به بهشهر از حضور مسوولین ورزش و بخصوص اداره ورزش و جوانان شهرم ناامید شدم و همانند همیشه که بدون حمایت آن ها به ورزش حرفه ای پرداخته ام، از این پس نیز به همان روند ادامه خواهم داد. 

هاشمی ادامه داد: پیش از اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا، تلاش فراوانی انجام دادم تا با حمایت مسوولین ورزشی، حامی مالی مناسبی یافته و از این طریق راهی گرجستان محل برگزاری مسابقات شوم . 

وی گفت: در آن زمان نیز اداره ورزش و جوانان بهشهر حمایت های لازم را انجام نداد و در نهایت با مراجعات شخصی فراوان، موفق به یافتن اسپانسری از شهر گلوگاه شدم که بخشی از هزینه اعزام به این رقابت ها را پذیرفت. 

قهرمان مسابقات پاورلیفتینگ آسیا بیان کرد: به دلیل آن که از تمکن مالی بالایی برخوردار نیستم ، مجبور شدم برای حضور در این مسابقات و تهیه مبلغ مورد نیاز، بخشی از هزینه سفر را وام بگیرم تا بتوانم برای کشور و شهرم افتخار آفرینی کنم. 

هاشمی به حضور در رقابت های جهانی این رشته اشاره کرد و گفت: رقابت های مقدماتی و کسب امتیاز مسابقات جهانی فرانسه، شهریور ماه امسال در امارات برگزار می شود که در صورت کسب امتیازات لازم می توانم در رقابت های جهانی حضور یافته و برای کسب افتخاری دیگر تلاش کنم. 

مسابقات وزنه برداری قدرتی (پاورلویفتینگ فول راو) آسیا به میزبانی کشور گرجستان برگزار شد. 

این ورزشکار بهشهری در این رقابت ها در وزن منهای 140 کیلو گرم حضور یافت و در اولین تجربه برون مرزی خود موفق به کسب مدال طلا شد. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 23 تیر 1393 - 08:13
  رصد خانه شما

  راستی داداش علی یاداداش حسین اگه فرزند اکبری ریاست تربیت بدنی بودش چه کار واسه این سید میلاد نمی شد......این بچه سید میلاد در مظلومیت کامل وارد شهر شد و دو چند جوان موتور سوار وی را حمایت کردند......اما تو شهید آباد سنگ تمام گذاشتن باسش........

  2 0
دیدگاه شما در مورد : بازگشت قهرمان آسیا در غربت

بازگشت قهرمان آسیا در غربت

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر