صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

مراقب ربا در بازار باشید / مسئولین استانی بیشتر به بهشهر توجه کنند

سید صابر جباری گفت در خطبه های نماز جمعه گفت : بهشهر شرایط خوبی را پیش رو دارد مسئولین استانی باید بیشتر به بهشهر توجه کنند.

کد خبر : 11445

تاریخ انتشار : 20/04/1393 - 18:26


مراقب ربا در بازار باشید / مسئولین استانی بیشتر به بهشهر توجه کنند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر  آیت الله سید صابر جباری امام جمعه شهرستان بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه این هفته خود و دیگران را به تقوای الهی دعوت کرد و از حضور پرشور و معنوی روزه داران در نماز جمعه تشکر کرد.

 

آیت الله جباری با تشکر و حمایت از شورای نگهبان در کشور و شهرستان گفت : شورای نگهبان قوانین نظام جمهوری اسلامی را در بین مسئولین اجرا می کند ،پالایش  می کند و جلوی خیانت را میگیرد که اگر شورای نگهبان نبود در کشور مشروطه اتفاق می افتاد.

 

امام جمعه بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت اکرام ایتام پرداخت و افزود : اگر در فامیل همسایه یتیم دارید به آنها رسیدگی کنید و با آنها مهربان باشید تا احساس بی پدری نکنند ، اگر از شما مهربانی نبینند دیگران برای آنها دام پهن می کنند و آنها را می خرند.

 

سید صابر جباری در ادامه با اشاره به حدیث نبوی گفت : نشانه دینداری سه چیز است که آن سه چیز رسیدن به فقرا، مقدم دانستن دیگران بر خود و علم خود را در اختیار دیگران قرار دادن است.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه بدترین سیاستمدار کسی است که وعده بدهد و عملا تخلف کند تصریح کرد : آنان که دموکراسی و حقوق بشر را نشخوار می کنند آیا از حقوق بشر در فلسطین خبر دارند؟! مگر آنها بشر نیستند ؟ خانه هایشان را که گرفتید خاکشان را که اشغال کردید ، دیگر نفس هم نکشند؟این دقیقا حقوق بشر و دموکراسی غربی هاست.

 

جباری  گفت : دشمنان اسلام می خواهند در ایران هم فتنه و فساد شود و زنها بی حجاب شوند چراکه حجاب اسلامی جلوی فساد را می گیرد ، مراقب حجاب در بانوان، مراقب ربا در بازار و مراقب ریاکاری و ترس در متدینین باشید.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در پایان خطبه های نماز جمعه گفت : بهشهر شرایط خوبی را پیش رو دارد و کارهای خوبی در شهرک صنعتی دارد انجام می شود که مسئولین شهرستانی و استانی باید بیشتر به بهشهر توجه کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مراقب ربا در بازار باشید / مسئولین استانی بیشتر به بهشهر توجه کنند

مراقب ربا در بازار باشید / مسئولین استانی بیشتر به بهشهر توجه کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر