صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حماسه سیاسی ملت نشان داد؛

وقت محاکمه سران فتنه فرا رسید

حماسه سیاسی ملت بزرگ ایران نشان داد که جنبش سبز حتی با مصادره این پیروزی در تسریع محاکمه سران فتنه آستین بالا زده است،محاکمه ای که به هر بهانه ای نزدیک به چهار سال به تاخیر افتاد.

کد خبر : 1139

تاریخ انتشار : 27/03/1392 - 12:10


وقت محاکمه سران فتنه فرا رسید

پس از حماسه سیاسی ملت بزرگ ایران،جنبش مدفون سبز سعی کرد این فتح الفتوح را مصادره کند اما نمیدانست با این عمل خود، مهر پایانی بر افسانه ی تقلب و به دنبال آن جنبش سبز میزند.

 جمعه و در پی ندای امام خامنه ای  و لبیک مردم نجیب ایران،همه مردم ،حماسه ای بی نظیر و ماندگار خلق شد ، حماسه ای که بعد از سی و اندی سال مشروعیت نظام را به رخ جهانیان کشید.

بزرگی این حماسه سیاسی  آنقدر بود که اهالی فتنه را که پیش از انتخابات شرکت در آن را خیانت به سران فتنه می نامیدند، مجبور به واکنش کرده و عجله ی آنها باعث یک اشتباه بزرگ شد ، اشتباهی که پایان داستان تقلب و در ادامه آن جنبش دروغین سبز را رقم زد.

به بیان دیگر اهالی فتنه سبز با تبریک و مصادره پیروز انتخابات بطور ضمنی نتایج و البته فرایند انتخابات را قبول و تایید کردند و با تایید نتایج انتخابات 24 خرداد، مهر باطلی بر ادعاهای گذشته خود زدند و باز هم بطور ضمنی موسوی را نیز محکوم کردند چرا که با قبول فرایند انتخابات ادعاهای سران فتنه دروغ می نماید .

این مصادره پیروزی، حتی میتواند در تسریع محاکمه سران فتنه نیز بسیار موثر باشد محاکمه ای که به هر بهانه ای نزدیک به چهار سال به تاخیر افتاد... 

  

دیدگاه شما در مورد : وقت محاکمه سران فتنه فرا رسید

وقت محاکمه سران فتنه فرا رسید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر