صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر چهارشنبه تا ساعت 24 روز جمعه از تاریخ 18 تا تاریخ 20 تیر خبر داد.

کد خبر : 11373

تاریخ انتشار : 18/04/1393 - 15:06


اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _سرهنگ جعفر محمدنژاد با اشاره به محدودیت های ترافیکی آخر هفته گفت: بمنظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، از روز چهارشنبه تا پایان روز جمعه محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه تا پایان روز جمعه در کلیه محورهای کندوان، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: تردد انواع تریلی و کامیون از محور کندوان همچنان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، ضمن اینکه تردد وسایل نقلیه از ساعت 30 : 17 روز جمعه تا بامداد روز شنبه با اعلام ماموران پلیس راه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محمدنژاد با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز افزود: تردد تمام کامیون ها وکامیونت ها، باستثنا کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و از ساعت شش تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه از این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: در محور فیروزکوه نیز تردد انواع تریلی به استثنا تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

تلفن 2182934 با پیش شماره 0151 مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان مازندران، بصورت شبانه روزی آماده پاسخگوی به هموطنان درخصوص وضعیت راه های استان است.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر