صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در دهمین روز ماه مبارک رمضان

یادواره شهداو گرامیداشت زنان ایثارگر بهشهر برگزار شد

یادواره شهدا و گرامیداشت زنان ایثارگر بهشهر در دهمین روز ماه مبارک رمضان در زاغمرز برگزار شد.

کد خبر : 11331

تاریخ انتشار : 17/04/1393 - 22:11


یادواره شهداو گرامیداشت زنان ایثارگر بهشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر  یادواره شهدا و گرامیداشت زنان ایثارگر ویژه خواهران با محوریت شهید فوزیه شیردل به همت پایگاه حضرت زینب(س) در حسینیه ارشاد زاغمرز و حومه دهستان میانکاله شهرستان بهشهربا سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حیدری مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد.

 

حجت الاسلام حیدری در این مراسم گفت : پنج عامل  عشق به خداوند ،هزینه کردن در راه خدا ، رعایت حقوق  بیت المال ، مبارزه با ظلم ستیزی  و عشق به ولایت دلایل محجوب و محبوب شدن محبوب شدند شهدا بر شمرد.

 

حیدری خاطر نشان کرد : علت محبوبیت شهدا در مقابله با ظلم ستیزی این بوده که تا آخر جان ایستادند و از تهدید نظامی و تحریم اقتصادی آن زمان نترسیدن و جانانه پا به مبارزه با کفر پرداختند.

 

وی افزود : در تمامی وصیت نامه های شهدا بر اصل و حمایت از ولایت و رهبری سفارش شده و وظیفه جوانان و دلسوزان انقلاب را در این رابطه سنگین خواهد بود.

 

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علم و فناوری مازندران  به رسالت  مردم در قبال شهدا اشاره کرد و ادامه داد : تقویت ایمان ، حمایت از ولایت فقیه ، نبرد با دشمن در جنگ نرم در مقابل تبیلغات سوء دشمنان در ماهواره بر علیه اسلام و ایران، جهاد فرهنگی و اقتصادی باید در اولویت اصلی کارهای ما باشد.

 

این استاد حوزه ودانشگاه با اشاره به ویژگی های حضرت خدیجه(س) افزود : عظمت درنگرش ارزشی هنگام ازدواج،احترام به شخصیت رسول خدا، تصدیق و تائید پیامبر امت،انفاق اموال  و دفاع از حریم ولایت رسول اکرم از ویژگی های بارز این بانوی بزرگوار است که زنان جامعه ما باید از زندگی این بانو الگو گیری کنند و در زندگی خود به کار ببرند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : یادواره شهداو گرامیداشت زنان ایثارگر بهشهر برگزار شد

یادواره شهداو گرامیداشت زنان ایثارگر بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر