صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خلق حماسه سیاسی با انگشت مردم بهشهر/تصاویر

انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورا در شهر بهشهر در حال برگزاری است.

کد خبر : 1118

تاریخ انتشار : 27/03/1392 - 11:27


خلق حماسه سیاسی با انگشت مردم بهشهر/تصاویر

 

به گزارش خبرنگار خط امید حضور مردم از ساعات پیش تا کنون رو به افزایش است و طبق مقایسه با سال های گذشته حضور مردم چشم گیر است.

حضور جوانانی با پوشش های متفاوت حضور رای اولی ها و حتی حضور پیر زنی که دستان وی را نگه داشتند نشان از حضور پر شور مردم در انتخابات دارد.


دختر خانمی که برای اولین بار در انتخابات شرکت کرده بود در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت:من در انتخابات شرکت می کنم تا در سرنوشت مملکتم سهیم باشم.
وی افزود:این یک بند انگشت  من دندان دشمنان را می شکند.

یکی از جانبازان جنگ تحمیلی در گفتگو با خبرنگار ما گفت:ما با همین انگشت آمریکا و دشمنان را له می کنیم.
وی خاطر نشان کرد : ما در 8 سال دفاع مقدس با همه ی سختی ها و مشکلات و تحریم ها  از همه چیز خود گذشتیم تا ایران و انقلاب بماند،اکنون که این نهال نو پا تبدیل به درختی شده که از ثمرات آن همه منطقه بهره می برند در دام دشمن نمی افتیم و مملکت خود را رها  نمیکنیم.
این جانباز جنگ تحمیلی به جوانی که کنار وی ایستاده بود اشاره زد و گفت اگر ما توان جسمی خوبی نداریم این جوانان مانند شیر پشت انقلاب و نظام جمهوری ایستاده اند.


خانمی که به لحاظ ظاهری با دیگران فرق داشت در پاسخ به این سوال که چرا رای می دهید گفت: این سوال شما مشکل دارد باید از کسانی که رای نمی دهند بپرسید که چرا رای نمی دهند... مگر می شود من در این مملکت زندگی کنم و بی تفاوت باشم؟
وی ادامه داد:نظام جمهوری اسلامی به ما راحتی و و آسایش داد ،پاسخ این آسایش هم رای دادن ما است که ما با این یک رای نظام جمهوری اسلامی تایید می شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : خلق حماسه سیاسی با انگشت مردم بهشهر/تصاویر

خلق حماسه سیاسی با انگشت مردم بهشهر/تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر