صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه شهرستان گلوگاه

هدف اصلی آمریکا از داعش، فشار به ایران و رسیدن به اهداف خود در توافق نهایی ایران با آژانس است

حجة الاسلام میراحمدی گفت: این آمریکا است که در بیخ گوش ایران داعش را بوجود آورده ، تا در موضوع هسته ای به ایران فشار بیاورد و قدرت چانه زنی خود را بالا ببرد.

کد خبر : 11141

تاریخ انتشار : 14/04/1393 - 09:41


هدف اصلی آمریکا از داعش، فشار به ایران و رسیدن به اهداف خود در توافق نهایی ایران با آژانس است

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از عنقانیوز، امام جمعه شهرستان گلوگاه ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان در جمع پرشور نمازگزاران گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت خودسازی است و ما باید در این از این سفره الهی که پهن شده بهترین استفاده را ببریم و از این فرصتی که خداوند متعال در اختیار انسان قرار داده به نحو احسن بهره برداری کنیم.

 


وی در ادامه افزود: از بهترین اعمال در این ماه مبارک ، دعا و مناجات به درگاه پروردگار می باشد. دعا سلاح مومن است و ما نیاز داریم که دست به عصا ببریم که عصای ما دعا کردن ماست. وظیفه ماست که مطیع عوامل خداوند باشیم و به درگاه حق دعا کنیم و امید به اجابت نیز داشته باشیم.
دکتر میراحمدی در خطبه دوم نماز جمعه در مورد اتفاقات عراق گفت: ایجاد گروه داعش و جریان فتنه در عراق همه از نقشه های آمریکا ست. این آمریکاست که داعش را راه انداخته و در بیخ گوش ایران در عراق آن کارهای غیر انسانی را انجام می دهند که به ایران فشار بیاورد و در توافق نهایی هسته ای با ایران قدرت چانه زنی خود را بالا ببرند و اهداف خود را به ایران دیکته کند.

 


وی خاطرنشان کرد: آمریکا هدفش فقط ایران است، صلح و دشمنی و عقب نشینی آمریکا فقط و فقط برای نابودی ماست چرا که آنها دشمن همیشگی ما هستند. در چنین شرایطی کار تیم هسته ای ما سخت است و باید با هوشیاری بیشتری عمل کنند.

 


امام جمعه شهرستان گلوگاه ضمن بازخوانی حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه گرانی که درصدد حذف ولایت بودند این جنایات را محکوم کرد و گفت: در آن فتنه هم کسانی بودند که آنرا محکوم نکردند و سکوت کردند . نحوه برخورد مقام معظم رهبری با این حادثه، نمونه ای از توانمندی و هوشمندی رهبری نظام در برخورد با بحران ها و مدیریت آن ها بود، بحران هایی که هر یک از آن ها کافی بود تا هر نظام سیاسی را با چالش و مشکلات جدی روبرو سازد و موجودیت آن را به خطر بیندازد . تدابیر حکیمانه و بینش عمیق مقام معظم رهبری به عنوان سکان دار انقلاب اسلامی موجب شد تا کشتی نظام اسلامی از میان این امواج سهمگین و طوفان های شدید به سلامت به سمت ساحل سعادت و پیشرفت و عدالت حرکت کند و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذارد . 

  

دیدگاه شما در مورد : هدف اصلی آمریکا از داعش، فشار به ایران و رسیدن به اهداف خود در توافق نهایی ایران با آژانس است

هدف اصلی آمریکا از داعش، فشار به ایران و رسیدن به اهداف خود در توافق نهایی ایران با آژانس است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر