صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

قرار گرفتن نامحرمان در مسند اجرایی خطرناک است

آیت الله سید صابر جباری گفت : هرکس را باید در جایگاه خودش ببینید قرار گرفتن نامحرمان در مسند اجرایی کارها خطرناک است اگر نامحرمان ظاهر خود را درست کردند و در مواقع حساس نیش خود را می زنند.

کد خبر : 11132

تاریخ انتشار : 13/04/1393 - 17:01


قرار گرفتن نامحرمان در مسند اجرایی خطرناک است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه شهرستان بهشهر و نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان رهبری در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان گفت:خداوند همه انسان ها را به تقوا توصیه کرده است چرا که تقوا از جمله صفاتی است که هم مسلمان و هم غیر مسلمان باید آن را رعایت کنند.

خطیب نماز جمعه بهشهر در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر اینکه مواظب کتاب خدا، اخلاق مردم و فرهنگ عمومی  باشیم افزود: چرا خانواده ها  دختران 10ساله خود را به بهانه اینکه هنوز بالغ نشدند در حالی که بالغ هستند  بیرون می آورند؟چرا جوانان سگ را بغل می کنند و سیگار بر لب میگذارند ؟ در حالی که اینها همه خواسته دشمنان اسلام است و آنها به دنبال همین هستند 

آیت الله جباری به مواظبت از جامعه اشاره کرد و ادامه داد : هرکس را باید در جایگاه خودش ببینید قرار گرفتن نامحرمان در مسند اجرایی کارها خطرناک است مواظب باشید اگر نامحرمان ظاهر خود را درست کردند و ظاهرصلاح شدند در مواقع حساس نیش خود را می زنند.

سید صابر جباری گفت:همان مشکلاتی که پیامبر اسلام در زمان خود داشت امروز کشور ایران به آن گرفتار است امروز هم جاسوسی ،پیوند خوردن با منافقین،حصر در شعب ابی طالب گریبان گیر ایران ایست فقط به این دلیل که امام و مردم ایران از همان روز اول شعار نه شرقی و نه غربی سر دادند و دشمان هم می خواستند دین اسلام نباشد.

امام جمعه بهشهر تصریح کرد: همه دنیا  می داند که موضوع دشمنی شما اصلا حقوق بشر ،فناوری هسته ایی و داستان قصاص و ... نیست بلکه شما به دنبال حذف اسلام هستید.

جباری ادامه  داد : برای شما که زنان باردار را اعدام الکتریکی می کنید ، در اکراین لشکر کشی می کنید،عروسی را به عزا تبدیل می کنید و هواپیمای مسافری مارا با 300 مسافر در هوا منفجر می کنید حقوق بشر معنا ندارد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان سخنان خود تاکید کرد :دشمنان به دنبال این هستند که اعتقادات ما را از بین ببرند و باید حواسمان جمعه باشد اگر نظام جمهوری اسلامی ایران آسیب ببیند دیگر اسلام نمی ماند. 

  

دیدگاه شما در مورد : قرار گرفتن نامحرمان در مسند اجرایی خطرناک است

قرار گرفتن نامحرمان در مسند اجرایی خطرناک است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر