صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یک واحد دامداری در روستای حسین آباد بهشهر در آتش سوخت

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بهشهر گفت : یک واحد دامداری در روستای حسین آباد این شهرستان به دلیل بروز مشکل در سیستم برق رسانی این واحد در آتش سوخت.

کد خبر : 11104

تاریخ انتشار : 11/04/1393 - 15:14


یک واحد دامداری در روستای حسین آباد بهشهر در آتش سوخت

به گزارش خط امید بهشهر _ حسین سراجی اظهار کرد : در این آتش سوزی که صبح امروز رخ داد، ۶ راس گاو گوشتی که راهی برای فرار از حریق نداشتند، در آتش سوختند .

وی افزود: پس از بررسی های به عمل آمده مشخص شد، اتصال برق دستگاه خرد کننده کاه که در مجاورت این دامداری فعالیت می کرد، موجب جرقه های متوالی و به تبع آن ایجاد حریق شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بهشهر افزود : به دلیل آن که کاه ، زمینه بسیار مناسبی برای شعله ور شدن دارد، در مدت زمانی بسیار کوتاه ، دامنه آتش گسترش یافت و به دامداری رسید که در نهایت منجر به تلف شدن ۶ راس گاو شد .

سراجی به اتمام برداشت محصولات گندم و جو در مزارع بهشهر اشاره کرد وگفت :به پیروی از سنت غلط گذشته ، برخی از کشاورزان با تمام شدن برداشت محصولات، اقدام به آتش زدن مزارع می کنند تا به خیال خود، آلودگی های زمین ها از بین برود .

وی بیان کرد : بر اساس نظر متخصصان کشاورزی، این کار هیچ فایده ای برای زمین های کشاورزی ندارد و تنها نتیجه آن ، دامنه دار شدن آتش و لزوم حضور نیروهای آتش نشانی است .

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بهشهر افزود : بیشترین ماموریت نیروهای آتش نشانی در فصول گرم سال ، خاموش کردن آتش سوزی های مزارع است که لازم است با ارائه آموزش های لازم ، از گسترش هر چه بیشتر آن میان کشاورزان جلوگیری کرد.


منبع : عرش نیوز

 

  

دیدگاه شما در مورد : یک واحد دامداری در روستای حسین آباد بهشهر در آتش سوخت

یک واحد دامداری در روستای حسین آباد بهشهر در آتش سوخت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر