صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ضدانقلابی که به جهالت خود اعتراف می کند؛

دم تکانی های نوری زاد برای صدای آمریکا

نوری زاد در برنامه "روی خط" از صدای آمریکا موجی از اتهام ها و شایعات را در خصوص انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرد.

کد خبر : 1110

تاریخ انتشار : 20/03/1392 - 23:11


دم تکانی های نوری زاد برای صدای آمریکا

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،در روزهای پایانی مانده به انتخابات ریاست جمهوری در ایران، بسیاری از رسانه های ضدانقلاب در تکاپوی تولید محتوا جهت کاهش مشارکت مردمی در انتخابات پیش رو هستند. از جمله این تلاش ها مصاحبه با چهره های سست عنصری است که روزگاری پیرو و پشتیبان نظام بوده اند.

محمد نوری زاد چهارشنبه شب مورخ 13 خرداد 92  در برنامه "روی خط" از صدای آمریکا میهمان این رسانه وابسته به کاخ سفید بود،در جریان این برنامه نوری زاد به مانند گذشته موجی از اتهام ها و شایعات را در خصوص انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرد.

اگرچه محمد نوری زاد تا به حال به سبب اقدامات ضدامنیتی و مصاحبه با رسانه های ضدانقلاب مورد بازخواست مراجع ذی صلاح قرار گرفته اما تاکنون برخورد جدی با وی از سوی مقام قضائی صورت نگرفته است!

محمد نوری زاد در برنامه "روی خط" از صدای آمریکا با نادانی تمام در مسائل دیپلماتیک و بین المللی اظهار نظر کرد، وی طرح شعارهای ضد آمریکایی و ضدانگلیسی را پوچ و مسخره خواند در همین حال چند تلفن از داخل و خارج از ایران وی را متهم به نفوذی کردند و از سابقه انقلابی او سوال کردند که نوری زاد پاسخ داد من در مقطعی در جهالت به سر میبردم ، در بی شعوری در نفهمی و چشمانم کور بوده است این مدعی سست عنصر به دنبال هر اقدامی است که دستگیر شود لکن دستگاه های امنیتی به دلیل آگاهی از مشکل روانی با او مانند یک بیمار برخورد میکنند.



 

  

دیدگاه شما در مورد : دم تکانی های نوری زاد برای صدای آمریکا

دم تکانی های نوری زاد برای صدای آمریکا

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر