صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حواشی خواندنی از یک سفر متفاوت تبلیغاتی به مازندران

وعده هایی به سبک انقلاب مخملی/ عقده گشایی اصلاح طلبان با شعار میر حسین/قطع میکروفن هنگام سخنرانی / سوت و کف و هلهله در مسجد

کد خبر : 1109

تاریخ انتشار : 20/03/1392 - 23:06


وعده هایی به سبک انقلاب مخملی/ عقده گشایی اصلاح طلبان با شعار میر حسین/قطع میکروفن هنگام سخنرانی / سوت و کف و هلهله در مسجد

خط امید به نقل از بلاغ - سفر تبلیغاتی روحانی متفاوت تر از بقیه کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود که در جای خود حواشی جالبی در پی داشت که مهمترین حوادث آن را می توانید در ادامه بخوانید:

- تداخل برنامه ها سبب شد تا برنامه ریزی های از پیش تعیین شده  ساعت حضور این شیخ سیاسی را به مازندران با تعویق روبه رو کند و عاملی شود تا سخنرانی وی در برخی از شهرهای مازندران لغو شود.

-روحانی در سفر یک روزه خود در بین مردم غرب مازندران قرار گرفت و برای مخاطبانش سخنرانی کرد و برخی وعده و وعید هایی داد که فقط رنگ و بوی انقلاب مخملی را می داد.

- تاخیر در اجرای برنامه های به موقع حسن روحانی به مرکز مازندران تفاوتی بود که موجب شد تا سفر استانی این نامزد ریاست جمهوری پروازی شود.

-تاخیر در سخنرانی روحانی فضا را برای عقده گشایی هوادارانش در مازندران باز کرد و تریبون مسجد جامع به دست سید حسن شجاعی، بهاری، نریمان و محمد انور نظری نماینده اهل تسنن سپرده شد.

روحانی در مازندران

- این سفر تبلیغی کاندیدای اصلاحات باعث شد تا حضور برخی سیاسیونی که تا چندی قبل جلسات زیر زمینی تشکیل می دادند در سفر روحانی در بین مخاطبانشان عقده گشایی کنند و دلسوز ملتی باشند که رنگ سرخ سیلی دولت های قبل بر روی صورتشان به کبودی تبدیل شده همچون روباهی با وعده قالب پنیر کلاغ را از بالای درخت پایین آورند و طعمه ناهار و شام خود کنند.

-افرادی مانندمحمد انور نظری به عنوان نماینده اهل تسنن و ترکمن، احمد ناطق نوری، محسن نریمان، داود کشاورزیان، آیت‌الله سید حسن شجاعی و احمدی فولادی ، مهندس حسین زادگان ، حجت السلام بهاری  (که حضار با شعار روحانی روحانی  مانع شدند ) قبل از حضور حسن روحانی در مسجد جامع، دقایق کوتاهی به صحبت کردن پرداختند.

روحانی در مازندران

-فولادی(رئیس جبهه اصلاحات در مازندران) قبل از حضور روحانی در جمع حامیان اصلاح طلب شیخ دیپلمات گفت: تا فردا عصر ائتلاف روحانی و عارف قطعی می شود.

-مردم یکصدا شعار "روحانی,عارف،ائتلاف ائتلاف" سر دادند.

-شعارهای حامیان روحانی در مسجد جامع ساری:"روحانی روحانی،عزت هر ایرانی"-"منتخب اهل کمال،اعتدال اعتدال"- "صلی علی محمد،ناجی ملت آمد"- "رای ما روحانیه،امیر کبیر ثانیه"- "درود بر روحانی،سلام بر خاتمی"

روحانی در مازندران

- مهندس نریمان نماینده اصلاح طلب مردم بابل در دوره های گذشته مجلس: ما گرد هم آمدیم تا اقتدار و عزت دوباره به کشور باز گردد.

- توزیع گسترده بادکنک ها و روبان های بنفش رنگ و نماد کلید در بین جمعیت.

روحانی در مازندران

- مجری برنامه تبلبغاتی روحانی آراء وی را در نتایج نظرسنجی دست نیافتنی دانست که با شعار "سلام بر روحانی  درود بر خاتمی" از سوی هواداران همراه شد.

- بنرهای بزرگی از خاتمی و هاشمی در در و دیوار و جایگاه اصلی مکان سخنرانی روحانی نصب شده بود.

- مجری برنامه با بیان اینکه ما تابع قانونیم همانطور که هاشمی بود و با استفاده از شعارهای انتخاباتی فتنه گران 88 گفت: اگر صدا و سیما سخنان روحانی را در شیرودی پوشش خبری نداد و منتشر نکرد عیبی ندارد چون "ما خودمان هر کدام یک رسانه هستیم!(شعار موسوی در سال88) ما با کیک و ساندیس آدم جمع نمی کنیم!!!

روحانی در مازندران

روحانی در مازندران

- اشتباه مجری در بیان سال شکل گیری جریان 2 خرداد و انتساب آن به شروع دولت احمدی نژاد باعث اعتراض حامیان اصلاحات شد.

- جمعیتی حدود 4 هزار نفر در صحن اصلی مسجد جامع و خیابان های منتهی به مسجد برای شنیدن سخنان حسن روحانی جمع شده بودند(مسجد جامع ساری در جوار شلوغترین بازار خرید مردم ساری است)

-حامیان حسن روحانی با ورود وی با شعار "صلی علی محمد بوی خاتمی آمد" و همسرایی شعر"یار دبستانی من" از کاندیدای خود استقبال کردند.

- سوت و کف و هلهله در صحن مسجد جامع به هنگام ورود حسن روحانی که تقارن با اذان مغرب داشت صحنه های نامناسبی را ایجاد کرد از صحنه های ناخوشایند می توان به حضور دختران و زنان بدحجاب و اختلاط زن و مرد در صحن مسجد جامع اشاره کرد.

روحانی در مازندران

-همزمانی ورود "روحانی" به مسجد جامع موجب عدم اقامه نماز جماعت در هفت شبستان مسجد جامع مرکز شهر ساری شد.

-نمازگزاران ساروی با برخورد تند و هتک حرمت توسط تعدادی کاور پوشان بنفش رنگ،فضای شبستان را بالاجبار ترک نمودند.

- تکرار شعارهای فتنه انگیزانه 88 در کوچه های منتهی به مسجد جامع.

- پرواز کبوتران با روبان های بنفش بر فراز مسجد جامع هنگام ورود شیخ دیپلمات.

- بنری  چند متری عکس خاتمی  و رفسنجانی با بخش از سخنان خاتمی که گفته بود، کسی که گرایش به اصلاحات و عقلانیت دارد به میدان بیاید آذین بخش محفل تبلیغی روحانی در مسجد جامع ساری بود.

- در ابتدای سخنرانی حسن روحانی قطع میکروفن باعث ایجاد موجی از شعارهای حمایتی از خاتمی و هاشمی و روحانی شد.

روحانی در مازندران

-بعد از حدود 45 دقیقه با تغییر جایگاه سخنرانی حسن روحانی شروع به ایراد سخنرانی کرد.

- حسن روحانی در میان شعارهای "روحانی روحانی، رای من را نگه دار"هواداران گفت: من می فهمم با فریادها و شورتان به من چه می گویید،اگر هم نمی گفتید رای من را نگه دار،می فهمیدم!!!

-وی در میان هلهله حامیان خود گفت: جوانان عزیز،هیچکس قادر نیست رای شما را تغییر دهد.

- همچنان شعارهای درود بر هاشمی سلام بر خاتمی به گوش می رسد.

روحانی در مازندران

-حسن روحانی در ادامه گفت: دیگر نخواهیم گذاشت افراط و خودسری پیروز شود ما اعتدال را پیروز خواهیم کرد(شعار الله اکبر حامیان)

- وی گفت: اگر بار مسئولیت بر دوش من قرار بگیرد من آزادی را در چارچوب قانون دوباره به مردم بر می گردانم.

- روحانی در میان شعار حامیان خود مبنی بر"آزادی اندیشه حق مسلم ماست" گفت:بی تردید آزادی اندیشه و فکر و بیان و انتقاد حق مسلم ماست؛من همان راه خاتمی و هاشمی را ادامه خواهم داد.

- در همین میان شعارهایی در حمایت خاتمی از سوی حامیان روحانی سر داده شد.

- روحانی: در شرایط پس از جنگ با آن همه فشار و سختی آیت الله هاشمی سازندگی را برای کشور به ارمغان آورد و حجت الاسلام خاتمی توسعه سیاسی را برای جامعه ما ارزانی داشت اگر کسانی که می خواهند راه 8 سال پیش ادامه یابد به من رای ندهند اگر کسانی که می خواهند راه 8 سال قبل ادامه یابد و در جامعه شکاف و اختلاف باشد به من رای ندهند!

روحانی در مازندران

روحانی در ادامه گفت: کشور بزرگ ایران نباید این همه بیکار داشته باشد در طول 8 سال فقط 500 هزار شغل در کشور ایجاد شد که شان دولت و مردم ایران این نیست.

روحانی در میان شعار "زندانی سیاسی آزاد بایدگردد" گفت: محیط دانشگاه نیازی ندارد که تبدیل به محیط امنیتی شود من در فضای غیر امنیتی درب زندان ها را باز خواهم کرد.

- بدانید یا در این کشور خدای ناکرده دومرتبه مسیر گذشته ادامه می یابد اگر به شما بگویند پای صندوق رای رفتن فایده ای ندارد و بگویند رئیس جمهور تعیین شده است به این حرف ها توجه نکنید اینها وسوسه های شیطان است،ما می توانیم پای صندوق آرا با رای خودمان رئیس جمهور یازدهم را تعیین کنیم

روحانی در مازندران

-همچنان حامیان روحانی در صحن مسجد جامع با در دست داشتن عکس های خاتمی و هاشمی با شعارهای خود خواستار معرفی یک کاندیدا برای رقابت نهایی در روز 24 خرداد شدند.

- سخنرانی های این شیخ اصلاحات باعث دوگانگی در شعار ها شد.

- دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی گفت: در دولت تدبیر و امید دیگر خود رایی و خود شیفتگی وجود نخواهد داشت،در دولت تدبیر و امید زنان و مردان برابرند کسی به نام اسلام حقوق زنان را تضییع نخواهد کرد،من پشت پرده دین و تقدس پنهان نخواهم شد.

وی در میان سوت و کف هوادارانش ادامه داد: اگر مدیدیت دولت تدبیر و امید مشکلی داشته باشد به امام دوازدهم نسبت نخواهم داد،من روابط سیاسی فعلی را نمی پذیرم من تعامل سازنده را با جهان خواهانم.

روحانی در مازندران

روحانی در مازندران

روحانی در مازندران

روحانی در مازندران

روحانی با انتقاد شدید از عملکرد دولت گفت: شما قدرت پول ملی را در ظرف 6 ماه به نصف و یک سوم کاهش دادید باز هم یا صدای بلند با مردم حرف می زنید؟!

وی در ادامه خطاب به هوادارانش گفت: اگر اعتدال و آشتی  و صلح می خواهید اگر رونق اقتصادی و اخلاق می خواهید پای صندوق های آراء بیایید.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد از قطع میکروفن خود در هنگان سخنرانی گفت: مشکلات بلندگو در کشور دائمی است.

روحانی ادامه داد: در تمام 8 سال دفاع مقدس در کنار رزمندگان شمال بودم اما دوست نداشتم در انتخابات از نام ایثارگران برای رای گرفتن استفاده کنم،ادامه راه شهدا و ایثارگران ،توسعه کشور و آزادی مردم است.

روحانی در مازندران

- پایین کشیدن تصویر پشت صحنه سخنرانی روحانی که شامل عکس خاتمی و هاشمی رفسنجانی بود  خاطره به زمین کشیدن مجسمه ها شاه ملعون در ابتدای انقلاب را برای همه مدعوین تداعی کرد.

روحانی در مازندران

روحانی در مازندران 

  

دیدگاه شما در مورد : وعده هایی به سبک انقلاب مخملی/ عقده گشایی اصلاح طلبان با شعار میر حسین/قطع میکروفن هنگام سخنرانی / سوت و کف و هلهله در مسجد

وعده هایی به سبک انقلاب مخملی/ عقده گشایی اصلاح طلبان با شعار میر حسین/قطع میکروفن هنگام سخنرانی / سوت و کف و هلهله در مسجد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر