صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جولان قلیان های اجاره ای در پارک تجن ساری

افرادی در پارک تجن ساری به صورت ناشناس و سیار اقدام به اجاره قلیان می‎کنند.

کد خبر : 11013

تاریخ انتشار : 08/04/1393 - 13:18


جولان قلیان های اجاره ای در پارک تجن ساری

به گزارش خط امید بهشهر _ هر چند ساماندهی سفره‌خانه‌ها در مازندران در سال‌های اخیر به دغدغه‌ای برای متولیان بدل شده است اما فراز و نشیب‌های اجرای این قانون موجب روی دادن برخی ابداعات جدید توسط افراد سودجو شده است.

با تلاش نیروی انتظامی تا امروز تعدادی از این مکان های غیرمجاز پلمپ شده اما از طرف دیگر افرادی که قبلاً در سفره‌خانه‌ها انواع و اقسام بیماری و معضلات اخلاقی را با چاق کردن قلیان به خورد جوانان می‌دادند، امروز در مکان‌هایی دیگر دیده می‎شوند.

در جدیدترین ابداعاتی که این افراد از خود به خرج داده اند، اجاره قلیان توسط دست‌فروشان در پارک تجن ساری است.

این شب ها افرادی که تعداد آنها به 6نفر می‎رسد، هرکدام با 10قلیان در پارک تجن ساری جولان داده و به صورت ناشناس و سیار اقدام به اجاره قلیان می‎کنند.

نکته مهم اینکه اغلب این افراد همان کسانی هستند که با بسته شدن قهوه‌خانه‌های فاقد مجوز یا سفره‎خانه‎های خاطی‌شان به این عمل روی آورده اند.

آزاد بودن این افراد در اجاره سیار قلیان و احتمال استفاده از مواد مخدر در تنباکوها از جمله خطراتی است که با این گزارش رسانه‎ای زنگ خطر آن به صدا در آمده و برای دیدن این صحنه‌ها کافی‌ست یکی از این شب‌ها به پارک تجن ساری سر بزنیم.

برخورد با این پدیده جدید در ترویج استعمال دخانیات، آن هم بدون نظارت و توسط افراد بدون صلاحیت، ورود جدی نیروی انتظامی و حمایت دستگاه قضایی را می‎طلبد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : جولان قلیان های اجاره ای در پارک تجن ساری

جولان قلیان های اجاره ای در پارک تجن ساری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر