صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حدود چهارهزار نفر برای برگزاری انتخابات در بهشهر تلاش می کنند

فرماندار بهشهر گفت : حدود چهار هزار نفر در شهرستان بهشهر برای برگزاری باشکوه و آرام انتخابات 24 خرداد تلاش می کنند .

کد خبر : 1093

تاریخ انتشار : 20/03/1392 - 12:55


 حدود چهارهزار نفر برای برگزاری انتخابات در بهشهر تلاش می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امید تقی نورزاد اظهار داشت : این افراد به عنوان دست اندرکاران انتخابات فعالیت می کنند تا در یک آرامش و امنیت خاص انتخابات 24 خرداد در بخش ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با عظمت و شکوه ویژه برگزار شود.

وی بیان داشت : به طور قطع روز جمعه شاهد حضور گسترده مردم در عمل به تکلیف سیاسی و دینی و شرعی برای حضور در انتخابات و انتخاب فردی اصلح خواهیم بود و معیارهای مقام معظم رهبری نیز راهگشای ما در انتخاب فرد اصلح خواهد بود.

فرماندار بهشهر به رقابت انتخاباتی نامزدهای حضور در شورای شهر اشاره کرد و گفت : در بهشهر 50 تن ، در شهر خلیل شهر 27 تن و در رستمکلا 28 تن ، برای کسب نظر مردم و حضور در شورا اسلامی این شهرها تلاش خواهند کرد.

نورزاد ادامه داد : 137 صندوق ، آرا مردم شهرستان برای نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا را اخذ می کنند که از این تعداد ، 58 صندوق در حوزه انتخابی بهشهر ، 9 صندوق در شهر رستمکلا ، هشت صندوق در شهر خلیل شهر ، 29 صندوق در حوزه مرکزی و 27 صندوق در بخش یانسر مستقر خواهد شد .

فرماندار بهشهر ادامه داد : همچنین در حوزه انتخاباتی شهر بهشهر دو صندوق سیار و در حوزه های روستایی 25 صندوق سیار ، وظیفه اخذ آرا مردم را بر عهده خواهند داشت .

نورزاد به تخلفات انتخاباتی در بهشهر اشاره کرد و گفت : ستاد مبارزه با این تخلفات در روزهای گذشته و بدون هیچ اغماضی ، با این تخلفات برخورد کردند تا رقابت انتخاباتی میان داوطلبان با کمترین مشکل و تخطی از قانون برگزار شود ./ایرنا



 

  

دیدگاه شما در مورد : حدود چهارهزار نفر برای برگزاری انتخابات در بهشهر تلاش می کنند

 حدود چهارهزار نفر برای برگزاری انتخابات در بهشهر تلاش می کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر