صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

صنعت لبنیات نیازمند حمایت جدی دولت است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی مازندران با بیان اینکه صنعت لبنیات نیازمند حمایت جدی دولت است، گفت: کارگروه توسعه اشتغال با کمک جهادکشاورزی، منابعی را در اختیار صنایع لبنی استان قرار دهد.

کد خبر : 10841

تاریخ انتشار : 03/04/1393 - 13:14


صنعت لبنیات نیازمند حمایت جدی دولت است

به گزارش خط امید بهشهر غلامرضا عشریه ظهر امروز در آیین رونمایی از بانک آمار و اطلاعات صنایع غذایی مازندران در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی مازندران، اظهار داشت: در مازندران آمار و اطلاعات درستی از صنایع نداریم و انجمن صنایع غذایی مازندران برای نخستین‌بار نسبت به تهیه بانک آمار و اطلاعات اقدام کرده است.

 

وی با بیان اینکه امیدوارم با هم‌‌اندیشی در راستای توسعه استان، قدم‌های موثرتری برداریم، افزود: صنعت غذا از صنایع فعال استان است و روند فعالیت‌ها به گونه‌ای باشد که با توجه به مشکلاتی که صنایع با آن مواجه هستند بتوانند به کار ادامه دهند.

 

عشریه با اشاره به اینکه تنها 30 درصد از مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی در استان تهیه می‌شود، متذکر شد: بقیه مواد مورد نیاز این صنعت باید از خارج استان و حتی خارج از کشور تهیه شود.

 

وی با بیان اینکه صنعت لبنیات نیازمند حمایت جدی دولت است، گفت: کارگروه توسعه اشتغال با کمک جهادکشاورزی، منابعی را در اختیار صنایع لبنی استان قرار دهد که برای تجهیز دستگاه‌ها و همچنین سرمایه در گردش مورد نیاز، استفاده کنند.

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی مازندران خاطرنشان‌کرد: با همه مشکلاتی که در استان وجود دارد اما نباید بگذاریم واحدهای فعال ما رو به تعطیلی کشیده شوند.

 

وی ادامه داد: اگر در این زمینه چاره‌اندیشی نشود و به کمک تولیدکنندگان واقعی نرویم این واحدها تعطیل می‌شوند.

 

عشریه یادآور شد: کمک کنیم موتور توسعه صنعت همچنان در حرکت باشد و به سمت ایجاد اشتغال بیشتر در استان برود و حجم بیکاری که در استان داریم با تعطیلی این واحدها، بیشتر نشود.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : صنعت لبنیات نیازمند حمایت جدی دولت است

صنعت لبنیات نیازمند حمایت جدی دولت است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر