صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

معرکه داعش را آمریکا به راه انداخت/مهم‌ترین منکر امروز ماهواره و شبکه های خارجی است

سردار محمدرضا نقدی گفت: آمریکا خود معرکه داعش را به راه انداخته و از ضعف دولت عراق استفاده کرده و هدفش این است که این درگیری ها را به جنگ های مذهبی تبدیل کند.

کد خبر : 10790

تاریخ انتشار : 29/03/1393 - 19:23


معرکه داعش را آمریکا به راه انداخت/مهم‌ترین منکر امروز ماهواره و شبکه های خارجی است

به گزارش خط امید بهشهر _ سردار محمدرضا نقدی روز گذشته در گردهمایی دو روزه منطقه‌ای ائمه جمعه کشور که در این شهرستان برگزار شد، بیان داشت: امروز در عرصه فرهنگی و اقتصادی درگیر جنگی بزرگ هستیم که بسیار سنگین تر و عظیم تر از دفاع مقدس است و دشمنان این نظام که در آستانه نابودی هستند، همه‌ی توان خود را به صحنه آورده اند تا اسلام را به زانو درآورند.

وی عنوان کرد: دشمنان ما تجربه کردند که مقابله با ایران اسلامی از طریق جنگ نظامی امکان ندارد زیرا ایمان و باور عاشورایی و انتظار در بین ملت وجود دارد و تا زمانی که این موارد موجود است، جنگ نظامی موفق نخواهد بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همین رابطه اضافه کرد: دشمنان ما که از جنگ سخت نا امید شده اند به واسطه رسانه ها و فضای مجازی وارد خانه های هر ایرانی می شوند و با گسترش فرهنگ غلط سعی در تزلزل استحکام خانواده و سبک زندگی اسلامی هستند که متاسفانه در برخی موارد موفقیت هایی هم داشتند.

نقدی افزود: دنیای استکبار امروز در ایدئولوژی های خود به بن بست رسیده و در حال نابودی و انقراض است.

وی با بیان اینکه آمریکا و اروپا در بن بست اقتصادی قرار گرفته اند، گفت: آمریکا 17 هزار میلیارد دلار بدهی خارجی و بیش از 5 میلیون بی خانمان دارد و دنیا مایوس از ایدئولوژی های سوسیال دموکراسی و لیبرالیسم است.

نقدی تاکید کرد: اگر ما بتوانیم در این بن بستی که دشمنان در آن گرفتار شدند، راه اسلام را روشن ابلاغ کنیم، دنیا به سمت اسلام روی می آورد و اسلام آینده بشریت را رقم می زند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: اگر از این پیچ تاریخی سرنوشت ساز که رهبر معظم انقلاب فرمودند، غفلت کنیم غربی ها ایدئولوژی دیگری را خواهند ساخت و صد سال  دیگر بشریت را به دنبال خود خواهند کشاند.

وی گفت: در این شرایط باید جامعه الگو را بسازیم و بشریت را از این سردرگمی درآوریم و مسیر درست را به آنان نشان دهیم.

نقدی خاطرنشان کرد: امروز اگر جامعه بشری به ما از بیرون نگاه می کند کشوری مستقل را می بنید که در مقابل استکبار و ابر قدرت ها ایستاده است و با این حال از نظر سیاسی، علمی و تکنولوژی های روز پیشرفت می کند و این صحنه ها برایش جذاب است که به همین دلیل امروز شاهد استقبال رویکردها به اسلام هستیم.

وی ابراز داشت: جهان استکبار در پی آن است که تصویر متفاوتی از اسلام نشان دهد تا ملت ها از رویکرد استقبال به اسلام منصرف شوند.

این مقام مسئول یادآور شد: در این شرایط دو رسالت مهم را به عنوان دو روی سکه داریم که در جهاد اقتصادی و فرهنگی باید مورد توجه قرار گیرد و دفع شر دشمن و ایجاد جامعه الگو نیازمند جهاد است.

نقدی با بیان اینکه رسانه ها از جمله ابزاری هستند که دشمنان برای تضعیف ما به کار گرفته اند، افزود: امروز رسانه های دشمن برای تضعیف فرهنگ اسلامی مان در حال فعالیت هستند و اگر آمار رشد این رسنه ها را ببینیم متوجه می شویم که در سال های اخیر منحنی شیب رسانه ای علیه کشور عمودی شده است.

وی در ادامه سخنان خود بیان داشت: 120 کانال فارسی زبان و 40 کانال مکمل علیه ایران اسلامی فعالیت دارند و این رسانه ها به عنوان اصلی ترین ابزار دشمن در جنگ نرم هستند و اگر نتوانیم جامعه را متقاعد کنیم که از ابزار دشمن فاصله گیرند در این جنگ بازنده می شویم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: جامعه ما نیازمند نهضت روشنگری بزرگ است تا خانواده ها را نسبت به حربه دشمن آگاه کنیم تا برابر آنان تسلیم نشوند.

وی به بهانه هایی برای روی آوردن به شبکه های ماهوراه ای اشاره و اضافه کرد: نظرسنجی ها نشان می دهد که تنها 5 درصد بینندگان برنامه های ماهواره هدف‎شان علمی است.

نقدی تصریح کرد: موسیقی دلیل دیگر برخی برای استفاده از ماهواره است و چرا باید جامعه به سمت و سویی برود که 18 درصد افراد به دلیل موسیقی به این شبکه ها روی می آورند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین دلیل دیگر روی آرودن به ماهواره ها را کسب اطلاع از اخبار رسانه بیان کرد و گفت: ما رویکردهای متنوعی می توانیم در قانع کردن مخاطب برای فاصله گرفتن از رسانه های بیگانه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: مردم ما باید بدانند که دشمنان این کشور نتوانستند ما را در جنگ نظامی به زانو درآورند ولی دشمن می خواهد کاری کند تا نسل های آینده ذلیل باشند.

وی به آثار مخرب ماهواره ها در جامعه و به ویژه خانواده ها اشاره کرد و گفت: بررسی ها نشان می دهد که ریشه اصلی طلاق ها در کشور ما مواد مخدر و ماهواره است.

وی تاکید کرد: ماهواره ها و محتوای شبکه های فارسی زبان آن جامعه دختران، مادران و فرزندان خرد سال را هدف قرار داده است و ما باید این اهداف شوم را برای جامعه روشن بکنیم.

وی به بحران عراق اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکا خود معرکه داعش را به راه انداخته و از ضعف دولت عراق استفاده کرده و هدفش این است که این درگیری ها را به جنگ های مذهبی تبدیل کند.

سردار نقدی افزود: اگر آمریکا در این بحران خود را در پشت صحنه قرار داده است، به این دلیل است که لوله های نفتش از زیر پای شیعیان عبور می کند و وحشت بسته شدن این لوله ها را دارد چون اگر این لوله ها بسته شود، اقتصاد پوسیده اش می پاشد.

وی اظهار داشت: در شورای امر به معروف و نهی از منکر به این نتیجه رسیدیم که مهم‎ترین منکری که باید در کشور به آن توجه و با آن مبارزه کرد، بحث ماهواره ای و شبکه های خارجی است که ریشه بسیاری از منکرات دیگر هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در پایان گفت: بیش از 95 درصد رسانه های دنیا از سوی صهیونیست ها اداره می شود و روز قدس امسال را به عنوان روز مبارزه با صهیونیسم رسانه ای خواهیم داشت.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : معرکه داعش را آمریکا به راه انداخت/مهم‌ترین منکر امروز ماهواره و شبکه های خارجی است

معرکه داعش را آمریکا به راه انداخت/مهم‌ترین منکر امروز ماهواره و شبکه های خارجی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر