صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

از آموزش مختلط گلف در کلاس تربیت بدنی تا سرو مشروب در خوابگاه!

دانشگاه‌های غیرانتفاعی بخصوص در شمال کشور به دلیل نزدیکی به دریا و جنگل به مکانی دنج برای بی‌حجابی و بی‌حیایی تبدیل شده‌، تا تاجایی که یکی از دانشگاه‌های غیرانتفاعی شمال کشور ...

کد خبر : 10753

تاریخ انتشار : 27/03/1393 - 09:56


 از آموزش مختلط گلف در کلاس تربیت بدنی تا سرو مشروب در خوابگاه!

به گزارش خط امید بهشهر دانشگاه‌های غیرانتفاعی بخصوص در شمال کشور به دلیل نزدیکی به دریا و جنگل به مکانی دنج برای بی‌حجابی و بی‌حیایی تبدیل شده‌ و این بی حیایی در برخی از این موسسات به دلیل عدم نظارت مسئولان به کلاس‌های درس و خوابگاه های دانشجویی نیز کشیده است.
 
یکی از موسسات غیرانتفاعی نمونه بی حیایی در استان مازندران، دانشگاه غیرانتفاعی صالحان قائمهشر است، که هم در داخل دانشگاه معضل بی حجابی و بی حیایی بی داد می کند و هم خوابگاه های خودگران آن دچار مشکلات حادی است.
 
با وجود دستور وزارت علوم مبنی بر عدم برگزاری اردوهای مختلط، حتی به صورت بازدید علمی، استاد تربیت بدنی این دانشگاه در ترم گذشته آموزش گلف را با حضور دانشجویان دختر و پسر برگزار می کند.
 
این مورد جدای روابط بسیار صمیمانه برخی اساتید با دانشجویان دختر در کلاس هاست.
 
این وضعیت به خوابگاه های خودگران دانشگاه نیز رسوخ کرده به گونه ای که برخی از پسران برای حضور در خوابگاه های دختران به کارهایی همچون پوشاندن دوربین های خوابگاه و یا چادر بر سر خود انداختن مبادرت کردند.
 
حتی برخی دانشجویان دختر ساکن خوابگاه نیز به هیچ عنوان شئونات اسلامی و اخلاقی را نسبت به دیگر دانشجویان رعایت نمی کنند.
  
خوابگاه پسران دانشگاه نیز وضعیتی بهتر از خوابگاه دختران ندارد و در این خوابگاه مشوربات الکی سرو و مواد مخدر صنعتی مصرف می‌شود و شادی های کاذب و خارج از عرف این دانشجویان پس از مصرف مواد و مشروبات الکلی آرامش دیگر دانشجویان را از بین برده است.


منبع : snn.ir

 

  

دیدگاه شما در مورد : از آموزش مختلط گلف در کلاس تربیت بدنی تا سرو مشروب در خوابگاه!

 از آموزش مختلط گلف در کلاس تربیت بدنی تا سرو مشروب در خوابگاه!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر