صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سید یونس موسوی خبر داد

دوره آموزشی و تمرین مبارزه با آلودگی های نفتی دریا در بهشهر برگزار شد

رییس اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت حفاری شمال گفت : دومین دوره آموزشی و تمرین مبارزه با آلودگی های نفتی دریا در پایگاه پشتیبانی عملیات بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 1071

تاریخ انتشار : 19/03/1392 - 20:54


 دوره آموزشی و تمرین مبارزه با آلودگی های نفتی دریا در بهشهر برگزار شد

سید یونس موسوی  روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت : در این مانور کارآموزان با تمرینات عملی به آب اندازی بوم محدود کننده از خشکی به دریا و اسکیمر از شناور به دریا و اجرای عملیات آن و جمع آوری بومهای محدود کننده و اسکیمر از دریا و تخلیه آلودگی های نفتی در مخزن تعبیه شده در خشکی به طور عملی آشنا شدند .

وی بیان داشت : شناسایی خطرات، ارزیابی و مدیریت ریسک ناشی از فرآیندها و فعالیتها ، طرح ریزی و اجرای مقدمات کنترل پیشگیرانه به منظور حذف، کاهش و کنترل ریسک ها، تبیین راهکارهای آموزشی موثر کارکنان، آمادگی برای واکنش در شرایط اضطراری و آمادگی مقابله با مسایل آلودگی نفتی و مدیریت بحران سکوهای نفتی از مهمترین اهداف این تمرین آموزشی بود.

رییس اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت حفاری شمال با ابراز رضایت از برگزاری این دوره آموزشی ، بر لزوم ایجاد آرشیو تصویری مناسب برای تسهیل و تاثیر گذاری مطلوب تر در آموزش های بعدی تاکید کرد./ایرنا 

 

  

دیدگاه شما در مورد : دوره آموزشی و تمرین مبارزه با آلودگی های نفتی دریا در بهشهر برگزار شد

 دوره آموزشی و تمرین مبارزه با آلودگی های نفتی دریا در بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر