صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یک مازندرانی مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)‌ شد

«سعید چلندری» مدیرکل پیشین فرودگاه های مازندران و خراسان شمالی، به عنوان مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) منصوب شد.

کد خبر : 10707

تاریخ انتشار : 26/03/1393 - 09:52


یک مازندرانی مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)‌ شد

به گزارش خط امید بهشهر _ در دومین تغییر مدیران شرکت فرودگاه‌‌های کشور پس از ریاست ایلخانی، صبح امروز و بدون حضور خبرنگاران و کوچک‌ترین اطلاع‌رسانی خبری، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار شد.

«مرتضی دهقان» از این سمت تودیع و «سعید چلندری» مدیرکل پیشین فرودگاه های مازندران و خراسان شمالی، به عنوان مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) منصوب شد.

بنابر این گزارش در متن حکم مدیرکل جدید فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) از وی خواسته شده است: سیاست‌های کلان نظام اداری کشور و اهداف دولت در این حوزه از جمله دانش‌گرایی و شایسته سالاری، ارتقای انضباط اجتماعی و وجدان کاری، قانون‌گرایی و ترویج مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در قبال مردم و ارتقای حقوق شهروندی را نصب‌العین قرار دهد.

در بخش دیگری از این حکم آمده است: پیاده‌سازی نظام مدیریت ایمنی فرودگاه در راستای ارتقای مستمر سطح ایمنی در عملیات فرودگاهی و خدمات ناوبری هوایی، تشکیل منظم کمیته امنیت و حفاظت فرودگاه در جهت هماهنگی موثر بین دستگاه‌های متولی، ‌تشکیل جلسات کمیته تسهیلات فرودگاهی با حضور همه ذینفعان و بازنگری و بهبود همه فرآیندهای فرودگاهی در راستای ارتقای کیفی سطح خدمات و افزایش رضایتمندی مسافران و ساماندهی و آراستگی مناسب محیط داخلی ترمینا‌ل‌ها و مهندسی مجدد فضاهای خدماتی، تجارتی و اداری با هدف روان‌سازی جریان پردازش مسافر مدنظر باشد.

گفتنی است «سعید چلندری» اهل نوشهر و از مدیران موفق دولت احمدی نژاد بوده که در سطح ارتقای پروازها و همچنین بهسازی فضای پروازی و سالن انتظار فرودگاه دشت ناز ساری نام نیکی را برای خود در میان مردم استان به جای گذارد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : یک مازندرانی مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)‌ شد

یک مازندرانی مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)‌ شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر