صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
صالح طبری در گفتگو با خط امید

مسمومیت خاص وجود ندارد / نکات بهداشتی در تابستان

دکتر صالح طبری گفت : ویروس و مسمومیت خاص وجود ندارد و شهروندان عزیز دچار نگرانی نشوند.

کد خبر : 10706

تاریخ انتشار : 26/03/1393 - 09:21


مسمومیت خاص وجود ندارد / نکات بهداشتی در تابستان

به گزارش خط امید بهشهر پس از تماس های مکرر تلفنی عده ایی از شهروندان عزیز و اعلام مسمومیت همگانی در شهرستان بهشهر و انتشار خبری مبنی بر شیوع یک مسمومیت عجیب در شهرستان بهشهر دکتر محمد تقی صالح طبری رییس شبکه بهداشت در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خط امید بهشهر گفت:تا کنون هیچ گونه آلودگی در آب آشامیدنی و مواد غذایی گزارش نشده است.

 

دکتر صالح طبری ادامه داد : علائمی نظیر حالت تهوع ،تب،بی حالی و ... نشان دهنده شیوع ویروسی خاص و یا مسمومیت نمی باشد و با چند مورد مبتلا به این علائم نمی توان نظر قطعی در خصوص بیماری خاص داد.
رییس شبکه بهداشت بهشهر افزود : همانطور که در زمستان بیماری هایی مانند آنفولانزا و سرما خوردگی بیماری های شایع و فصلی هستند بیماری های فصلی که این روزها ممکن است شایع باشد گرمازدگی و عدم رعایت بهداشت است که دارای همین علائم هستند.

 

وی تاکید کرد : با توجه به این که تا کنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر آلودگی آب آشامیدنی و مواد غذایی نشده است شیوع ویروسی خاص و مسمومیت وجود ندارند و شهروندان عزیز دچار نگرانی نشوند.

 

صالح طبری در پایان گفت : شهروندان عزیز در روزهای گرم تابستان باید بهداشت را بیشتر رعایت کنند لذا در طول روز حتما کرارا دستان خود را با آب و صابون شست و شو دهند ،غذا مانده استفاده نکنند و برای استفاده مجدد از غذاهای پخته شده حتما تا 70 درجه سانتی گراد گرمادهی کنند،آب به اندازه کافی بنوشند،از عینک های آفتابی استاندارد استفاده کنند و از ایستادن مقابل نور مستقیم خورشید خودداری کنند تا در طول تابستان دچار بیماری و گرمازدگی نشوند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مسمومیت خاص وجود ندارد / نکات بهداشتی در تابستان

مسمومیت خاص وجود ندارد / نکات بهداشتی در تابستان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر