صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

راه اندازی مجدد کارخانه دستمال کاغذی حریر قائم شهر

مهم ترین امر، راه اندازی بخش هایی از دستگاه های موجود در کارخانه می باشد که به مرور زمان می توان کارخانه را به خارج از شهر و یا به شهرک صنعتی انتقال داد.

کد خبر : 10701

تاریخ انتشار : 25/03/1393 - 10:08


راه اندازی مجدد کارخانه دستمال کاغذی حریر قائم شهر

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از قائم آنلاین، معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پنج شنبه در بازدید از کارخانه دستمال کاغذی حریر شهرستان قائم شهر گفت: این کارخانه به مدت 15 سال تعطیل است و برای راه اندازی مجدد آن نیازمند برطرف شدن فرسودگی موجود در دستگاه های کارخانه است.

ابوالحسن فیروزآبادی با تاکید به اینکه در تلاش هستیم مشکلات موجود را برطرف سازیم افزود: مورد دیگری که برای راه اندازی مجدد این کارخانه مطرح است، مشکل جابجایی کارخانه از داخل شهر به خارج از محدوده شهری می باشد.

وی در این باره تصریح کرد: مهم ترین امر، راه اندازی بخش هایی از دستگاه های موجود در کارخانه می باشد که به مرور زمان می توان کارخانه را به خارج از شهر و یا به شهرک صنعتی انتقال داد.

معاون وزیر تعاون با اشاره به اینکه سرمایه گذار کارخانه، صندوق بازنشستگی کشور است، اذعان داشت: در این رابطه رایزنی های موجود انجام می شود تا بتوانیم منابع مالی خوبی برای این کارخانه اختصاص دهیم.

وی در رابطه با مشکل اعتبارات کارخانه های استان مازندران گفت: دولت تلاش میکند تا منابع ارزان شود اما هنوز این امر میسر نشده است .

فیروزآبادی با بیان اینکه در کشور آمار دقیقی از تعطیلی کارخانه ها را نداریم، افزود: عمده مشکلات موجود به دلیل نداشتن تامین اعتبار می باشد، همچنین عدم سرمایه در گردش از معضلات کارخانه هایی هستند که سال ها در تعطیلی به سر می برند.

وی گفت: امیدوار هستیم با تهمیدات سازمان صنعت و معدن و همچنین کمیته ویژه ای که در این حیطه تشکیل می شود، مشکل سرمایه در گردش کارخانه ها بر طرف شود.

معاون وزیر تعاون در پایان با اشاره به اینکه عزم دولت برطرف کردن مشکلات موجود است، خاطرنشان کرد: جلسات متعددی با سرپرستی صنایع و معادن برگزار گردید که در این زمینه امیدواریم مصوبه ای داشته باشیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : راه اندازی مجدد کارخانه دستمال کاغذی حریر قائم شهر

راه اندازی مجدد کارخانه دستمال کاغذی حریر قائم شهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر