صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مراسمی بدون تدبیر در سالروز دولت تدبیر

خودزنی و مظلوم نمایی برخی اصلاح طلبان تندرو/تصاویر

مراسم نخستین سالروز دولت تدبیر و امید در سالن کوثر آمل با خودزنی برخی از اصلاح طلبان تندرو نیمه کاره ماند.

کد خبر : 10682

تاریخ انتشار : 24/03/1393 - 18:05


خودزنی و مظلوم نمایی برخی اصلاح طلبان تندرو/تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر _ مراسم نخستین سالگرد دولت تدبیر و امید که شامگاه جمعه، همزمان با روز نیمه شعبان در سالن کوثر آمل با حضور استاندار مازندران «دکتر ربیع فلاح» برگزار شده بود، نیمه کاره ماند.

پس از دقایقی از آغاز مراسم با قطع برق سالن به تشنج کشیده شد، طبق پیگیری های انجام شده، قطعی برق عمدی نبود و به صورت شبکه ای در کل منطقه قطع شد.

حاشیه های این مراسم به همین جا ختم نشد و سپس استشمام بوی گاز فلفل که به گفته بعضی از منابع مردمی توسط یک زن صورت گرفته، در سالن موجب ازدحام بانوان در درب‌های خروجی شد که به دلیل بسته بودن این درب‌ها مشکلاتی برای برخی از بانوان و دیگر شرکت‌کنندگان مراسم ایجاد شد.

اگر چه پس از لحظاتی با حضور نیروهای پلیس، زمینه خروج همه مسئولان و مردم از سالن فراهم شد ولیکن ادامه برنامه و سخنرانی استاندار به انجام نرسید.

ساعتی پس از پایان مراسم، جلسه شورای تأمین شهرستانی برای شناسایی عاملین این حادثه آغاز شده است.

در این مراسم یوسفیان نماینده مردم آمل، محمدپور مدیرکل صنعت معدن و تجارت، آجدانی مدیرکل پژوهش و آموزش استانداری، رسولی سرپرست فرمانداری آمل، احمد ناطق نوری مشاور وزیر نفت، احمد مظفری مدیر کل روابط عمومی و بین الملل استانداری،  احمد امیرسلیمانی شهردار آمل، حسن یحیی پور شهردار دابودشت، حضور داشتند.

گفتنی است برخی از اصلاح طلبان تندرو در توجیه بی تدبیری خود در برگزاری این مراسم، با مظلوم نمایی برخی جریانات و گروه ها را متهم می کنند، زیر بار بی درایتی خود نرفته و فرافکنی می کنند.

شاید هم این حرکت، یک نوع خودزنی از جنس تدبیر و مدیریت این آقایان است که برای تغییر در آرایش های سیاسی، دست به هر کاری، به هر قیمتی می زنند.

 

 

 

 

 

 

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : خودزنی و مظلوم نمایی برخی اصلاح طلبان تندرو/تصاویر

خودزنی و مظلوم نمایی برخی اصلاح طلبان تندرو/تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر