صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

انتخابات ایران تاثیری در برنامه هسته ای نخواهد داشت

کری در عین حال گفت که آمریکا یک ایران اتمی را نخواهد پذیرفت و افزود که صبر جامعه جهانی درباره برنامه هسته ای ایران در حال به سر آمدن است.وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد :" هر ماه که می گذرد (مساله پرونده هسته ای ایران) خطرناک تر می شود."

کد خبر : 1066

تاریخ انتشار : 12/03/1392 - 05:13


انتخابات ایران تاثیری در برنامه هسته ای نخواهد داشت

جان کری وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که در انتخابات در پیش روی ریاست جمهوری ایران امیدی به تغییر سیاست هسته ای این کشور نیست.

به نقل از رویترز کری در کنفرانس خبری با همتای آلمانی خود با اشاره به اینکه تصمیم گیری درباره سیاست اتمی ایران در اختیار رییس جمهوری نیست، افزود که واشنگتن امیدی ندارد نتایج انتخابات ریاست جمهوری تغییری در سیاست هسته ای ایران ایجاد کند.

کری در عین حال گفت که آمریکا یک ایران اتمی را نخواهد پذیرفت و افزود که صبر جامعه جهانی درباره برنامه هسته ای ایران در حال به سر آمدن است.

وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد :" هر ماه که می گذرد (مساله پرونده هسته ای ایران) خطرناک تر می شود."

در این کنفرانس خبری گیدو وستروله وزیر خارجه آلمان نیز با تاکید بر ادامه رویکرد دیپلماتیک در قبال مساله هسته ای ایران خواستار تداوم گفتگوهای هسته ای با ایران شد.

جمهوری اسلامی ایران هر گونه تلاش برای دست یابی به سلاح هسته ای را رد کرده است و تا کنون آژانس بین المللی انرژی هسته ای که مرجع صلاحیت دار درباره ماهیت برنامه هسته ای ایران است، گزارشی دال بر انحراف ایران از مسیر هسته ای خود منتشر نکرده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : انتخابات ایران تاثیری در برنامه هسته ای نخواهد داشت

انتخابات ایران تاثیری در برنامه هسته ای نخواهد داشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر