صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر خبر داد

کسب 3 مدال توسط ورزشکاران بهشهری در آسیا / فعالیت 30 هیئت ورزشی در بهشهر

رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر از کسب سه مدال در رقابت‌های ورزشی آسیایی توسط ورزشکاران بهشهری خبر داد.

کد خبر : 10657

تاریخ انتشار : 22/03/1393 - 17:12


کسب 3 مدال توسط ورزشکاران بهشهری در آسیا / فعالیت 30 هیئت ورزشی در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر _عسگری اکبری اظهار داشت: از ابتدای سال 93 تاکنون سه ملی‌پوش بهشهری در رشته‌های مختلف ورزشی موفق به کسب مدال آسیایی و بین‌المللی شده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت 30 هیئت ورزشی در این شهرستان افزود: هیئت‌های ورزشی بهشهر با دستگاه ورزش استان و کشور تعامل خوبی دارند و برای موفقیت مازندران و ایران تلاش می‌کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر در ادامه گفت: در حال حاضر بالغ بر 10 ورزشکار زن و مرد بهشهری در رشته‌های مختلف ورزشی در اردوی تیم ملی حضور دارند.

اکبری با بیان اینکه سال گذشته 7 هزار ورزشکار زن و مرد سازمان‌یافته در این شهرستان فعالیت داشتند، تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 200 ورزشکار در بهشهر بیمه ورزشی شده‌اند.

وی از برگزاری کلاس‌های مختلف آموزشی توسط مربیان و داوران در رشته‌های مختلف ورزشی خبر داد و تصریح کرد: برای سطح آگاهی و بینش بیشتر مربیان و داوران و همچنین آشنایی بیشتر مربیان با متد روز، کلاس‌های مختلف مربیگری و داوری در شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر در پایان از برگزاری همایش به مناسبت هفته جوان در این شهرستان خبر داد و گفت: با همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و هیئت منتظران مهدی (عج) امروز، پنجشنبه بیست‌ودوم خرداد ماه از نخبگان برتر جوان بهشهر تجلیل می‌شود.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : کسب 3 مدال توسط ورزشکاران بهشهری در آسیا / فعالیت 30 هیئت ورزشی در بهشهر

کسب 3 مدال توسط ورزشکاران بهشهری در آسیا / فعالیت 30 هیئت ورزشی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر