صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
همزمان با شب نیمه شعبان برگزار می شود

عقد آسمانی 16 زوج جوان نکایی در بوستان شهدای گمنام

مسئول هیئت رزمندگان نکا از عقد آسمانی 16 زوج جوان نکایی در آستانه سالروز ولادت امام عصر(عج) در جوار شهدای گمنام این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 10642

تاریخ انتشار : 22/03/1393 - 13:25


عقد آسمانی 16 زوج جوان نکایی در بوستان شهدای گمنام

به گزارش خط امید بهشهر _ مراسم ازدواج، در جوار بارگاه شهدای گمنام، حرکتی ارزشی است که برای نهادینه کردن فرهنگ ازدواج آسان و آسمانی کردن ازدواج، برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این مراسم، نهادینه کردن ازدواج اسلامی در جامعه و عهد و پیمان مجدد با شهدا است.

مسئول هیئت رزمندگان نکا ابراز داشت: برگزاری چنین مراسماتی در مزار شهدا، نشان از نقش معنویت، صداقت، وفاداری و توجه به ارزش‌های معنوی در یک زندگی مشترک دارد.

زلیکانی، با اشاره به پیوند آسمانی حضرت فاطمه(س) و حضرت علی(ع) اذعان داشت: محبت حقیقی بین زوجین شکل می‌گیرد که اینگونه عشق و محبت را هرگز نمی‌توان با هیچ رسانه و دوربینی به تصویر کشید.

مسئول تولیت بوستان شهدای گمنام نکا خاطرنشان کرد: جوانان اسلامی باید در انتخاب همسر و عوامل شکل‌گیری یک ازدواج پسندیده اسلامی، از سیره و روش انبیاء و اهل بیت(ع) پیروی کنند و با الگوبرداری از آنان، ازدواج آسان و بدون تجملات را پایه‌گذاری کنند.

وی با بیان اینکه شهدای ما با تقدیم خون پاک‌شان این انقلاب را بیمه کرد‌ه‌اند و بیعت با آنان از وظایف است، یادآور شد: پیمان مجدد با شهدا، ارزش‌های معنوی و ادامه راه‌شان یکی از وظایف مهم است که با توجه به هجمه‌های مختلف دشمنان باید با قوت پیگیری شود.

مراسم 16 زوج جوان نکایی در جوار دو شهید گمنام در نکا، امروز از ساعت 17، همزمان با شب نیمه شعبان، همراه با نورافشانی، سخنرانی، مولودی خوانی و جشن و سرور برگزار می‌شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : عقد آسمانی 16 زوج جوان نکایی در بوستان شهدای گمنام

عقد آسمانی 16 زوج جوان نکایی در بوستان شهدای گمنام

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر