صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در دیدار مسئولین با اهالی کوهی خیل بهشهر

نبیان : برای تامین اعتباراین منطقه با تمام قوا پیگیر هستم/مردم: توزیع سبد کالا مرهمی بر دل ما نخواهد شد

مسئولین استانی و شهرستانی با اهالی سیل زده کوهی خیل بهشهر دیدار کردند.

کد خبر : 10571

تاریخ انتشار : 19/03/1393 - 20:01


نبیان : برای تامین اعتباراین منطقه با تمام قوا پیگیر هستم/مردم: توزیع سبد کالا مرهمی بر دل ما نخواهد شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار،علی نبیان معاون عمرانی استاندار، محمد تقی نورزاد فرماندارشهرستان بهشهر، حمیدآزموده شهرداربهشهر با مردم سیل زده منطقه کوه خیل بهشهر در مسجد صاحب الزمان فراشمحله دیدار کرند .

 

علی نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران در این ملاقات  گفت : با حمایت استاندار و مسئولان دولت  تدبیروامید و مسئولان شهرستان و با حمایت شما شهروندان نسبت به پایان یافتن تراژدی سیل خیز بودن این منطقه خوش بین هستم و برای تامین اعتبارات این منطقه با تمام قوا و با صلابت پیگیر هستم.

 

علی نبیان با اشاره به این که حجم معضل بررسی شده بسیار فراتر به نظر میرسد افزود : در طول یکسال گذشته شهرداری بهشهر نسبت به  تملک و خرید 10 دستگاه منزل مسکونی به مساحت 2550 متر مربع در حریم دره نسبت به آزادسازی اقدام نموده  ولی کافی نیست و مقررگردیده تا بنیاد مسکن برای خرید و ساخت مسکن و تامین وسائل مورد نیاز و اولیه برای خانوارهای سیل زده و خانه های مسکونی که در معرض آسیب و درحریم رودخانه ساخته شده اند اقدام نماید.

 

محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر نیز در این دیدار طی سخنانی گفت : سد سرشاخه گیر مهمترین عامل  سیل اخیر بود که با شروع این پروژه و با همکاری مردم در تعریض و عقب نشینی حریم رودخانه مشکل اهالی منطقه کوهی خیل بهشهر کمتر خواهد شد.

 

به گزارش خط امید بهشهر در ادامه این نشست تعدادی از اهالی سیل زده کوهی خیل  در حضور مسئولان ضمن بیان مشکلات ناشی از سیل  در دو سال گذشته تاکید کردند : توزیع سبد کالا مرهمی بر دل ما نخواهد شد ، باید به وعده ای که به ما داده اید عمل کنید. 

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 21 خرداد 1393 - 15:44
  امیر

  باسلام.تاحالاتصورم این بودکه آزموده شهرداریه که فقط مسیربین اداره تاخونشونوطی میکنه.اما خودم شاهدبودم که این مرد روزی که سیل آمد ازاولین ساعات بامداد تاپاسی ازشب بعدش میون مردم بودوبه امورات نظارت میکرد.آقای آزموده حلالمون کن

  3 0
دیدگاه شما در مورد : نبیان : برای تامین اعتباراین منطقه با تمام قوا پیگیر هستم/مردم: توزیع سبد کالا مرهمی بر دل ما نخواهد شد

نبیان : برای تامین اعتباراین منطقه با تمام قوا پیگیر هستم/مردم: توزیع سبد کالا مرهمی بر دل ما نخواهد شد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر