صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
باقری در گفتگو با خط امید

برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در 4 رده سنی

رئیس هئیت فوتبال خلیل شهر از برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان گرامیداشت شهدای خلیل شهر خبر داد.

کد خبر : 10565

تاریخ انتشار : 20/03/1393 - 02:04


برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در 4 رده سنی

علی اصغرباقری خلیلی امروز در گفتگو با خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر  اظهار داشت: همه ساله با فرا رسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان شاهد برگزاری  رقابت‌های ورزشی در رشته‌های مختلف در سطح شهرستان هستیم که یکی از  پرطرفدارترین آنها رشته فوتسال است. 

وی افزود: به واسطه اینکه ورزش همواره در ارتقای سلامتی انسان نقش بسزایی  دارد و همچنین علاقمندی فراوان به پرداختن به ورزش به خصوص در عرصه  قهرمانی وجود دارد، رقابت‌های فوتسال جام رمضان نیز امسال با گرامیداشت  شهدای خلیل شهر برگزار می‌شود. 

 

باقری با تاکید به پرورش روحیه پهلوانی، تقویت روحیه احترام به پیشکسوت و  توسعه بازی جوانمردانه، تصریح کرد: هدف از برگزاری این رقابت ها ارتقای  سطح کمی و کیفی فوتسال شهر، فراهم‌سازی محیط سالم و مناسب در جهت  غنی‌سازی اوقات فراغت، ایجاد نشاط و شادابی، ارتقای حس همدلی و وحدت می  باشد. 

 

رئیس هئیت فوتبال خلیل شهر با بیان اینکه مسابقات در چهار رده نوجوانان، جوانان، امید و پیشکسوتان برگزار می‌شود، افزود: افراد چهل سال به بالا  می‌توانند در قالب تیم پیشکسوتان با دیگر تیم‌ها این رده رقابت کنند و  متولدین یازده دی ماه 1373 به بالا در رده امید، متولدین یازده دی ماه  1375 در رده جوانان و متولدین یازده دی ماه 1378 می توانند در رده  نوجوانان شرکت کنند.

وی ادامه داد: تیم‌ها تا شنبه 2 تیر ماه مهلت تحویل لیست اسامی خود که  حداکثر نام 10 نفر به عنوان بازیکن، یک مربی و سرپرست، فتوکپی شناسنامه،  یک قطعه عکس و کارت بیمه ورزشی را دارند. 

 

باقری در پایان با اشاره به اینکه مسابقات در ابتدا به صورت گروهی برگزار  شده و پس از راهیابی دو تیم از هر گروه به مرحله بعد، مسابقات به صورت  حذفی انجام می‌شود، اذعان داشت: در تلاش هستیم تا با اجرای دقیق  برنامه‌ریزی‌ها و برگزاری به موقع مسابقات، این جام را به شایستگی به  پایان برسانیم. 

 

گفتنی است، مبلغ ورودیه تیم های شرکت کننده در زمان قرعه کشی در نظر  گرفته خواهد شد و علاقه مندان جهت اطلاع و ثبت نام می توانند به فروشگاه  محصولات فرهنگی آریا خلیل مجید گرنامی واقع در خلیل شهر، خیابان امام  خمینی(ره)، بالاتر از مسجد رباط مراجعه فرمایید و یا با شماره 1477  351  0911 تماس حاصل نمایند. 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در 4 رده سنی

برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در 4 رده سنی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر