صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر:

تیم ستارگان خزر از تیم های خوب در عرصه فرهنگی و ورزشی است

در آستانه ميلاد فرخنده حضرت حضرت علی اکبر(ع) فوتسالیت های ستارگان خزر نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال کشور با عسگری اکبری ديدار و گفتگو كردند.

کد خبر : 10535

تاریخ انتشار : 19/03/1393 - 11:05


تیم ستارگان خزر از تیم های خوب در عرصه فرهنگی و ورزشی است

به گزارش خط امید بهشهر ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر به مناسبت  میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و به منظور ایجاد ارتباطی صمیمی ظهر  امروز در سالن اجتماعات این اداره با گروهی از ورزشکاران دیدار و با آنها  گفت‌وگو پرداخت. 

 

عسگری اکبری در این نشست صمیمی ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، اظهار داشت : تیم فوتسال ستارگان خزر از تیم های خوب می باشد و این تیم در اجرای  فعالیت های فرهنگی و ورزشی بسیار زحمت می کشند و هماهنگی شایسته ای با  اداره ورزش و جوانان شهرستان دارند.

 

وی افزود: فعالیت های جسمانی خوب است اما باید در کنار ورزش به کارهای  فرهنگی هم توجه داشته باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان حامیان ورزش را بازوان قدرتمندی در این عرصه  دانست و بیان کرد: از حمایت و نگاه ویژه خیرین ورزش دوست، اعضای شورای  شهر و اولیا قدردانیم و دستگاه ورزش در حد توان در خدمت ورزشکاران خواهد  بود.

 

اکبری از دیدار با فوتسالیت های ستارگان خزر ابراز خرسندی کرد و گفت: شما  جوانان آینده سازان کشور هستید و امیدوارم در این راه با الگو قراردان  حضرت علی اکبر(ع) موفق باشید. 

 

گفتنی است، در این ملاقات بسیار صمیمی افسانه دهبندی مسئول امور جوانان،  حسن عسگری مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان، مرضیه علی زاده عضو شورای شهر  خلیل شهر، جواد محروق نماینده بیمه دی، اولیا بازیکنان و فوتسالیت های  ستارگان خزر نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال کشور در سال جاری حضور  داشتند. 

 

به گزارش خط امید، سرپرست تیم فوتسال ستارگان خزر در ابتدا نشست گزارش  کوتاهی از فعالیت های چندساله این مجموعه به حاضرین ارائه نمود.  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 24 خرداد 1393 - 10:44
  یه نفر...

  به جای بازدید از تیم ها برن یه نگاه به چمن آزادی هم کنن که باید برای یک ساعت و نیم 100 تومن پول بدیم خوبههه. ممنون از مسئولین شهرستان :)

  0 0
دیدگاه شما در مورد : تیم ستارگان خزر از تیم های خوب در عرصه فرهنگی و ورزشی است

تیم ستارگان خزر از تیم های خوب در عرصه فرهنگی و ورزشی است

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر