صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب جمعه نکا /

انتخابات سوریه ، ضربه سختی بر سیاست های توسعه طلبانه استکبار زد

خطیب جمعه نکا با اشاره به انتخابات پرشور در سوریه گفت : این حرکت در سوریه ضربه ی سختی را بر سیاست های توسعه طلبانه و پوشالی استکبار زد.

کد خبر : 10478

تاریخ انتشار : 17/03/1393 - 09:30


انتخابات سوریه ، ضربه سختی بر سیاست های توسعه طلبانه استکبار زد

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از  نکا آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر محمدی لائینی ، ظهر امروز درخطبه های نماز جمعه نکا ، با اشاره به قیام 15  خرداد 1342 بیان داشت: قیام 15 خرداد برگفته از مکتب عاشورای حسینی بود که در این قیام شهدای 15 خرداد و امام خمینی (ره) دو شاخصه و مولفه موثر در این نهضت وانقلاب اسلامی بودند.

 
وی افزود: با رویدادن قیام 15 خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی شکل گرفت.
 
خطیب جمعه نکا با اشاره به گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بیان داشت: امام خمینی (ره) با احیای جهان بینی ، نور ایمان را در دنیا روشن کرد و بزرگترین رویداد تاریخ را در جهان به نمایش گذاشت.
 
وی بیان کرد:مردم بار دیگر در تجدید میثاق با معمار کبیر انقلاب و حمایت از ولایت فقیه ، شعارشان را رساتر از همیشه ، در 14 خرداد 93 به جهانیان اعلام کردند و مشت محکی بر دهان استکبار زدند.
 
لائینی با بیان فرا رسیدن  میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان بر اشتغال و مسکن جوانان تاکید کرد و همچنین تصریح کرد : اگر مشکل اشتغال جوانان برطرف شود جوانان احساس مسئولیت نموده و به بیراهه کشیده نمی شوند.
 
 وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در خصوص جوانان فرمودند: جوان باید در دل خود احساس کند نسبت به کشور و مردمش مسئولیت دارد.
 
امام جمعه نکا با اشاره به روز صنایع دستی اذعان کرد: ما در زمینه صنایع دستی و گسترش این هنر در شهرستان ، فرصت های شغلی زیادتری را در شهرستان ایجاد نماییم.
 
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان انتخابات پر شور در سوریه وانتخاب بشار اسد گفت: این حرکت در سوریه ضربه ی سختی را بر سیاست های توسعه طلبانه و پوشالی استکبار زد.
 
لائینی ، ادامه داد ، مردم سوریه نشان دادند که در همه برهه ها در مقابل استکبار سر تسلیم فرود نمی آورند و در دفاع از کشورشان ایستادگی و مقابله می کنند.
 
خطیب جمعه شهرستان نکا در پایان نمازگزاران را به پرهیزکاری سفارش کرده و خاطرنشان کرد: گناه و معصیت، ویران کننده است و فضای سالم هستی را به هم می زند .
  

  

دیدگاه شما در مورد : انتخابات سوریه ، ضربه سختی بر سیاست های توسعه طلبانه استکبار زد

انتخابات سوریه ، ضربه سختی بر سیاست های توسعه طلبانه استکبار زد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر