صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دکتر نوبخت در بهشهر

باید علت اصلی سیل هرساله بهشهر برطرف شود

سخنگوی دولت گفت : برطرف کردن مشکل امروز شما کافی نیست بلکه باید دلیل اصلی اتفاقی که هر سال برای شما مشکل به وجود می کند برطرف شود.

کد خبر : 10474

تاریخ انتشار : 16/03/1393 - 16:17


باید علت اصلی سیل هرساله بهشهر برطرف شود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ظهر امروز دکتر محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و ربیع فلاح استاندار مازندران به همراه مسئولین شهرستان بهشهر و هئیت همراه جهت بازدید از مناطق سیل زده بهشهر به این شهرستان سفر کرد.

 

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور پس از بررسی و بازدید میدانی از خسارات سیل اخیر در جمع مردم گفت : حادثه ایی و مشکلی که برای مردم اینجا پیش آمد باعث شرمندگی دولت شده است و الان نسبت به همه شما مسئول هستیم.
دکتر محمدباقر نوبخت افزود : بنده از طرف آقای رییس جمهور جهت بررسی کل منطقه و خسارات وارده به اینجا آمدم تا نسبت به بر طرف کردن مشکلات به وجود آمده اقدامات لازم انجام شود.

 

سخنگوی دولت ادامه داد : برطرف کردن مشکل امروز شما کافی نیست بلکه باید دلیل اصلی اتفاقی که هر سال برای شما مشکل به وجود می کند برطرف شود.

 

به گزارش خط امید بهشهر نوبخت به استاندار مازندران دستور داد تا  تصمیمات فنی برای برطرف کردن این مشکل گرفته شود و به مردم قول داد که در آینده نزدیک جهت بررسی روند برطرف کردن مشکل به بهشهر سفر خواهد کرد.
Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin