صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
تذکر امام جمعه موقت بهشهر به مسئولین

مشکل سیل بهشهر باید ریشه ایی حل شود/مردم از مسئولین بخواهند

امام جمعه موقت شهرستان بهشهر گفت : مسئولین باید یک طرح و برنامه جامع تهیه و پیاده کنند که با استعانت از دولت بتوانند این مشکل را اساسی و ریشه ایی برطرف کنند.

کد خبر : 10473

تاریخ انتشار : 16/03/1393 - 15:56


مشکل سیل بهشهر باید ریشه ایی حل شود/مردم از مسئولین بخواهند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر حجت السلام هاشمی نسب امام جمعه موقت شهرستان بهشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعا برای بهبود آیت الله مهدوی کنی  گفت: قرآن یکی از راه های مقابله با دشمن را ثبات در قدم می داند یعنی در مقابل دشمن مومن باید ثابت قدم باشد و اینکه امروز در مقابل جهان ایستادگی کردید و به هرچه خواستید رسیدید و توانستید انقلاب را به اینجا برسانید نتیجه ثبات در قدم است.

 

امام جمعه موقت بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود گفت:یاد خدا به انسان  نیرو می بخشد که در مقابل هر دشمنی می تواند ایستادگی کند به همین خاطر قرآن می فرماید که در هرکجا و در هر ضمینه ایی که به شما ترس غلبه کرد یاد خدا کنید.

 

حجت السلام هاشمی نسب اضافه کرد : هرکس با توجه به دیدگاه خود می خواهد رستگار شود برخی در مال دنیا ،برخی در پست و مقام،برخی در علم و برخی هم در آخرت به دنبال رستگاری هستند و انسان هایی که می خواهند راه رستگاری را پیش بگیرند قرآن دو راه را پیشنهاد می کند که یکی ثبات داشتن در قدم و دیگری یاد خدا است.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در ادامه سخنان خود افزود : در دو سال اخیر شاهد هستیم که بر اثر بارش شدید باران مردم بیچاره دچار خسارت می شوند.

 

هاشمی نسب ادامه داد: امروز شعار ما می توانیم که سر می دهند در همه ابعاد است ،فناوری هسته ایی ، ورزشی ،علمی و ... بخشی از آن است وبخشی هم مربوط به مسائل اجتماعی است ،جامعه باید در امنیت کامل باشد نه اینکه با یک بارش شدید در منزل نگران  این باشند که کی آب زندگی آنها را با خود خواهد برد.

 

وی با تذکر به مسئولین شهرستان گفت : مسئولین باید یک طرح و برنامه جامع تهیه و پیاده کنند که با استعانت از دولت بتوانند این مشکل را اساسی برطرف کنند.

 

امام جمعه موقت بهشهر تصریح کرد:شستن خیابان ها و کمک به منازل سیل زده یک داروی مسکن مقطعی است ولی داروی معالج نیست ،مسئولین محترم در درجات بالا باید به این مسائل توجه داشته باشند  که اعتبارات این موضوع را برطرف کنند.

 

حجت السلام هاشمی نسب تاکید کرد:مهندسین بنشینند بررسی کنند و طرحی را آماده کنند که این مشکل از میان جامعه برداشته شود ، معنا ندارد که کمتر از دو سال دوبار سیل منازل مردم را ویران کرده ، هم خسارت مالی و هم خسارت روحی وارد کند.

 

وی در پایان خطاب به مردم برای برطرف شدن این مشکل گفت : مردم باید با میئولین همکاری کنند و از آنها بخواهند که اگر همکاری نکنند مسئولین نمی توانند کاری انجام دهند. 

  

دیدگاه شما در مورد : مشکل سیل بهشهر باید ریشه ایی حل شود/مردم از مسئولین بخواهند

مشکل سیل بهشهر باید ریشه ایی حل شود/مردم از مسئولین بخواهند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر