صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بارش شدید باران به اراضی کشاورزی نکا خسارت وارد کرد

فرماندار نکا گفت: بارش شدید باران در طی ۲۴ ساعت گذشته باعث واردشدن خسارت به منازل مسکونی و اراضی کشاورزی و مزارع شالیزاری شهرستان شده است.

کد خبر : 10466

تاریخ انتشار : 15/03/1393 - 12:13


بارش شدید باران به اراضی کشاورزی نکا خسارت وارد کرد

خط امید بهشهر - فرماندار نکا گفت: بارش شدید باران در طی ۲۴ ساعت گذشته باعث واردشدن خسارت به منازل مسکونی و اراضی کشاورزی و مزارع شالیزاری شهرستان شده است.

علی رجبی وندوچالی اظهار داشت: به دنبال بارش سیل آسایس باران در مناطق شرق مازندران باعث خسارت به اراضی کشاورزی علی الخصوص گندمزارها و مزارع شالیزاری شهرستان نکا شده است.

وی افزود: دو زیرگذر درون شهری دچار آب گرفتگی شدند که نیروهای امدادی در همان ساعات اولیه در حال پمپاژ و هدایت آب های سطحی به مناطق پایین دست شهرستان هستند.

فرماندار نکا گفت: محور ارتباطی روستای باداب سر و تجرخیل بخش هزارجریب دچار آبگرفتگی شدید و مسدودیت شد که باتلاش اداره راه و ترابری شهرستان در حال بازگشایی می باشد.

نماینده عالی دولت اظهار کرد: شدت باران به قدری بود که برخی از منازل مسکونی در چند روستای شهرستان نکا دچار آبگرفتگی شدند و همچنین به کمک نیروهای امدادی در حال رفع شدن می باشد.

رجبی با اشاره به اینکه آب گرفتگی معابر سطح شهرستان برطرف شد بیان داشت: آب گرفتگی در روبروی شهرک صنعتی و محور ارتباطی روستای اومال- بریجان برطرف شده و تردد خودروها به راحتی صورت می گیرد.

فرماندار نکا با بیان خسارت های وارد شده به اراضی کشاورزی نکا متذکر شد: در اطراف رودخانه دهستان زارم رود و دهستان قره طغان مزارع شالیزاری دچار آسیب شده اند که خسارت های ناشی از این رویداد تاکنون برآورد نشده است.

وی ادامه داد: نیروهای امدادی هلال احمر و آتش نشانی جهت کمک به مردم بهشهر اعزام شده و همچنان نیروهای امدادی ،راهداری و هلال احمر تا عادی شدن وضعیت جوی استان در حال آماده باش قرار دارند. 

  

دیدگاه شما در مورد : بارش شدید باران به اراضی کشاورزی نکا خسارت وارد کرد

بارش شدید باران به اراضی کشاورزی نکا خسارت وارد کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر