صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
قاضی عسگر در بهشهر

حادثه 15 خرداد جنايتي هولناك عليه مردم بي دفاع بود

نماینده ولی فقیه در حج و زیارت گفت : حادثه 15 خرداد حادثه كم و كوچكي نبود بلكه جنايتي هولناك از سوي رژيم و ساواك عليه امام و مردم بي دفاع بود.

کد خبر : 10456

تاریخ انتشار : 15/03/1393 - 08:30


حادثه 15 خرداد جنايتي هولناك عليه مردم بي دفاع بود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، مراسم سالگرد حضرت امام راحل و بزرگداشت  قيام 15 خرداد شب گذشته در مصلی بهشهر با سخنرانی حجت الاسلام سید علی قاضی عسگر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج اسلامی برگزار شد.

 

حجت الاسلام سید علی قاضی عسگر در این مراسم طی سخنانی  گفت : امام با انقلاب اسلامي خط بطلاني بر سياست هاي مختلف شرق و غرب كشيد و با پيام تاريخي خود به گورباچف ابرقدرت شرق را تحقير كرد و قدرت واقعي را به ايران اسلامي برگرداند.

 

نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج اسلامی گفت: با گذشت 35 سال از انقلاب 32 انتخابات پر شور در ايران اسلامي برگزار شد که نشانه استقلال ايران اسلامي است و اینکه راي مردم بر جامعه حاكم است و مردم در صحنه هاي مختلف اجتماعي صاحب نظر هستند.

 

قاضي عسگر با تاکید این موضوع که انقلاب اسلامي ما پس از گذشت 35 سال قدرت بالنده و برتر منطقه است افزود : در  تمامی جبهه های سیاسی ، فرهنگی،  اقتصادی و اجتماعی رشد کرده ایم و امروز كشورهاي مختلف منطقه از ايران اسلامي الگو برداري مي كنند.

 

وی گفت: انقلاب اسلامي امام خمینی (ره) ،اسلام و آزادي صحيح را به مردم داد و بينش سياسي آنها را بالا برد و با استفاده از ظرفيت زمان در جامعه بالندگي و اقتدار را به مردم داد.

 

وي ادامه داد: حادثه 15 خرداد حادثه كم و كوچكي نبود بلكه جنايتي هولناك از سوي رژيم و ساواك عليه امام و مردم بي دفاع بود كه با پايداري مردم منجر به پيروزي انقلاب شد.

 

نماینده ولی فقیه در حج و زیارت در پایان سخنان خود خاطرنشان كرد: اتحاد و همبستگي از مهمترين مسائلي است كه بايد مورد توجه همه مردان و زنان جامعه ما باشد تا با اتحاد و ولايتمداري علاوه بر اقتدار جامعه ، همواره پيرو راستين امام و رهبري و شهدا باشيم. 

  

دیدگاه شما در مورد : حادثه 15 خرداد جنايتي هولناك عليه مردم بي دفاع بود

حادثه 15 خرداد جنايتي هولناك عليه مردم بي دفاع بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر