صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کارشناس امریکایی: نظام سیاسی امریکا مسخره است

کارشناس امریکایی با اشاره به این که شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سوریه نشاندهنده تعهد سوری ها به کشورشان است؛گفت:در آمریکا عملا امکان مشارکت مردم در روند سیاسی کشورشان وجود ندارد و نظام سیاسی ما مسخره است.

کد خبر : 10448

تاریخ انتشار : 14/03/1393 - 19:41


کارشناس امریکایی: نظام سیاسی امریکا مسخره است

به گزارش خط امید بهشهر _ به نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی گزارش داد، رادنی مارتین گفت:« انتخابات ریاست جمهوری سوریه برگزار شد. شرکت در این انتخابات نشان دهنده تعهد مردم سوریه به کشورشان است. مردم سوریه باوجود جنگ داخلی در کشورشان که غرب به راه انداخته است در این انتخابات شرکت کردند. آنها با شرکت در انتخابات ، در روند حکومتی کشورشان مشارکت کردند. مقامات امریکایی انتخابات ریاست جمهوری سوریه را فرمایشی و نمایشی توصیف کرده اند اما به نظر من این عبارتها درباره نظام سیاسی امریکا مصداق دارد که عملا امکان مشارکت سیاسی شهروندان امریکایی در روند سیاسی کشورشان وجود ندارد. نظام سیاسی امریکا مسخره است.»

وی در ادامه افزود:« انتخاباتی که غرب به دنبال آن است انتخاباتی است که در نتیجه آن نامزد دست نشانده غرب در انتخابات به پیروزی برسد یعنی همان اتفاقی که در گذشته در افغانستان و در عراق روی داد. بنابراین، طبیعی است که غرب بخواهد نتیجه انتخابات سوریه را محکوم کند و از تروریستها در سوریه حمایت کند. باید توجه داشت که جنگ داخلی در سوریه علیه مردم این کشور است. مردم سوریه قربانی این جنگ داخلی هستند. جنایتهایی که در جنگ داخلی سوریه روی می دهد نتیجه اقدامات غربی ها است. در اوکراین نیز شاهد همین سیاست با رویکردی متفاوت هستیم. غربی ها در اوکراین، سیاست هولناکی علیه مردم این کشور در پیش گرفتند. غربی ها به دنبال برنامه های خود در اوکراین و سوریه هستند. اما مردم سوریه به برنامه های غرب درباره کشورشان پاسخ نه دادند. البته نتیجه اقدامات غرب در سوریه بسیار وحشتناک بوده است. این اقدامات با حمایت صهیونیستها بوده است.»

 


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : کارشناس امریکایی: نظام سیاسی امریکا مسخره است

کارشناس امریکایی: نظام سیاسی امریکا مسخره است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر