صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرهنگ نجفی در نشست خبری

اعزام 1700 بهشهری به مرقد امام خمینی(ره)

سرهنگ نجفی فرمانده سپاه بهشهر از اعزام 1700 بهشهری به مرقد امام خمینی(ره) خبر داد.

کد خبر : 10411

تاریخ انتشار : 12/03/1393 - 19:31


اعزام 1700 بهشهری به مرقد امام خمینی(ره)

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر سرهنگ علی نجفی فرمانده سپاه ناحیه بهشهر در نشست خبری به مناسبت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از اعزام زائرین بهشهری به مرقد مطهر امام (ره) خبر داد و افزود : امام خمینی (ره)یکی از بزرگترین رهبران آزادی خواه جهان هستند که اعزام کاروان های زیارتی در روز ارتحال این امام بزرگوار تجدید میثاق با آرمان های بلند امام خمینی است.

 

سرهنگ نجفی افزود:یکی دیگر از اهداف این اردوهای زیارتی تجدید عهد با امام خامنه ایی جانشین به حق و شاگرد مکتب خمینی کبیر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام 15 خرداد است.
مسئول کمیته اعزام شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: تعداد 1700 نفر بهشهری در غالب 90مینی باس از عصر روز دوشنبه  به مرقد امام اعزام می شوند.

نجفی ادامه داد : از این تعداد 250 نفر از شهر خلیل شهر ،250نفر از رستمکلا ،1000 نفر از بهشهر و 200 نفر هم از سوی دهیاری های شهرستان اعزام  می شوند.


فرمانده سپاه بهشهر با اشاره استقبال زیاد مردم برای اعزام تصریح کرد : امسال استقبال فراوانی جهت اعزام و شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) شد که متاسفانه به دلیل محدود بودن امکانات نتوانستیم از همه متقاضیان ثبت نام کنیم.

 

نجفی گفت : با هماهنگی ها و رایزنی های انجام شده با نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی تمامی وسایل نقلیه از لحاظ فنی و بیمه بررسی شده اند تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود که در همین راستا یک دستگاه مینی باس خالی به همراه کاروان ها حرکت خواهد کرد که در صورت نقص فنی احتمالی برای هر یک از وسایل نقلیه آن را جایگزین کنیم.

 

سرهنگ نجفی در پایان گفت : خوشبختانه در شهرستان بهشه همکاری های خوبی در جهت بهتر برگزار کردن این مراسم انجام شده است که جا دارد از فرماندار محترم شهرستان و همچنین مهندس حمید آزموده شهردار بهشهر به دلیل همکاری ویژه با ستاد اعزام شهرستان تقدیر تشکر شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اعزام 1700 بهشهری به مرقد امام خمینی(ره)

اعزام 1700 بهشهری به مرقد امام خمینی(ره)

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر