صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
به مناسبت روز پاسدار

دیدار جمعی از پاسداران سپاه بهشهر با آیت الله جباری

به مناسبت روز پاسدار جمعی از پاسداران سپاه ناحیه بهشهر با آیت الله سید صابر جباری دیدار کردند.

کد خبر : 10399

تاریخ انتشار : 11/03/1393 - 20:45


دیدار جمعی از پاسداران سپاه بهشهر با آیت الله جباری

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر به مناسبت روز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار،سرهنگ علی نجفی فرمانده سپاه بهشهر و حجت السلام نوذری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بهشهر و به همراه جمعی از پاسداران سپاه این ناحیه با آیت الله سید صابر جباری امام جمعه شهرستان بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

 

آیت الله جباری در این دیدار ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت : امام حسین (ع)هم چراغ هدایت همیشگی است و هم کشتی نجات همیشگی است و اگر کسی با امام حسین (ع)خوب معامله کند در هر زمان و مکانی در کشتی نجات این بزرگوار قرار خواهد گرفت.

 

امام جمعه بهشهر افزود : سپاه پاسداران در مسیر امام حسین(ع) استو به این بزرگوار وصل است پس باید محافظ ارزشها و تابع مقررات امام حسین (ع) باشد.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار ضمن سفارش پاسداران به پاک بودن تاکید کرد : پاسداران عزیز  باید عاری از هرگونه بدی و زشتی باشد چراکه اعمال او به نام مجموعه وی محسوب می شود.

 

سید صابر جباری به عدم ورود سپاه به کارهای اقتصادی توصیه کرد و تصریح کرد : یک پاسدار باید در مسائل معنوی در مساجد و محلات هم شاخص باشد و هم پادویی کند تا مردم به این اخلاق حسنه جذب شوند.

 

به گزارش خط امید بهشهر در این دیدار سرهنگ ابراهیمی مسئول روابط عمومی سپاه بهشهر به مدیحه سرای در وصف حضرت امام حسین پرداخت.

  

  

دیدگاه شما در مورد : دیدار جمعی از پاسداران سپاه بهشهر با آیت الله جباری

دیدار جمعی از پاسداران سپاه بهشهر با آیت الله جباری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر