صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آزموده در دیدار با فرمانده سپاه بهشهر

سپاه پاسداران ستون خيمه انقلاب است

حمید آزموده در دیدار با فرمانده سپاه بهشهر به مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار سپاه پاسداران را ستون خيمه انقلاب دانست.

کد خبر : 10398

تاریخ انتشار : 11/03/1393 - 20:11


سپاه  پاسداران ستون خيمه انقلاب است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر  به مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار ، حمید آزموده شهردار بهشهر و محمد حسن احسان عضو شورای شهر بهشهر در دفتر فرماندهی سپاه ناحیه بهشهر حضور پیدا کرده  با سرهنگ نجفی ملاقات کردند .

 

حمیدآزموده شهردار بهشهردراین دیدار  که  جهت تبریک و سپاس از زحمات سپاه ناحیه بهشهر صورت گرفت ضمن تبریک  میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت :  نظام نوپای انقلاب اسلامی برای شکل گیری در معرض خطر جدی دشمنان بود و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با حمایت هرچه تمامتر از آن دفاع کرد و در شرایط نا‌باورانه ای در مقابل ابرقدرت‌های بزرگ به پیروزی رسد.

 

آزموده تاکید کرد : پيوند غير قابل انفکاک سپاه از هويت جمعي ملت ايران و انقلاب اسلامي به خودي خود مانع از تبيين هاي تجريدی و شخصی  بیگانگان مي شود چرا که سپاه يک موجود زنده با وابستگي متقابل و نزديک اعضا در عين همبستگي با پيرامون خود در دل گفتمان انقلاب اسلامي است .

 

رییس شهرداری بهشهر با تاکید سپاه نهادي است كه با قلب و روح مردم و ولايت پيوند خورده است افزود: سپاه  پاسداران تكيه گاه و پناه جامعه و ستون خيمه انقلاب و علمدار ولايت فقيه میباشد.

 

شهردار بهشهر ادامه داد : سپاه نهادي است كه هم خطرهاي دشمن را دفع مي كند و هم با گرفتن گوشه هاي زمين افتاده از كار كشور به الگويي براي كار هاي عمراني كشور تبديل شده و  همچنين ياور تام ولايت در تمام زمينه ها و در بحران و فتنه ها سپر انقلاب  بوده است  چراکه سپاه زاييده موج بيداري و عامل حفظ و بقاي نظام  است.

 

به گزارش خط امید بهشهر در پایان این دیدار از سرهنگ دوم پاسدار علی نجفی فرمانده سپاه ناحیه بهشهر به نمایندگی از پاسداران این ناحیه تجلیل شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : سپاه پاسداران ستون خيمه انقلاب است

سپاه  پاسداران ستون خيمه انقلاب است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر