صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در سایه بی تفاوتی مسئولین

آزادی برهنگی به نام کوروش به کام بوالهوسان

غارتگران فرهنگ این کشور در کنار آزادی برهنگی در میان جوانان ما ، این طرز فکر آن را منتسب به ادیانی مانند زرتشت و ... می کنند و با پنهان شدن در پشت نام های بزرگی چون کوروش کبیر و ... به دنبال هوس رانی های خویش هستند.

کد خبر : 10395

تاریخ انتشار : 10/03/1393 - 15:26


آزادی برهنگی به نام کوروش به کام بوالهوسان

به گزارش خط امید بهشهر در روز های آخر بهار به سر می بریم و هوای نسبتا گرم این روز ها نشانه های آغاز تابستانی گرم و طاقت فرسا می باشد که این گرمی هوا اثرات فراوانی بر زندگی ما در شهرها می گذارد از هجوم به کولرها تا حمله به خوردنی ها و نوشیدنی های خنک گرفته  تا بالا رفتن میزان شست وشوی بدن و البته لباس ها!

 

یکی از راه های خنک شدن و مقابله با گرمای این روزها کم کردن مقدار لباس است ، پوشیدن لباس های کم ، نازک با رنگ های سفید و روشن تا حد زیادی از گرمای این روزها و گرمازدگی جلوگیری می کند که پزشکان عزیز هم این توصیه هارا برای مقابله با گرمازدگی به مردم ارائه می دهند.

 

اما نکته قابل توجه در این میان سوء استفاده برخی از هنجارشکنان اجتماعی و افراد بی قید و بند از این توصیه های پزشکی و گرمای این روزهاست.

 

افرادی که به بهانه های مختلف به دنبال ترویج فرهنگ بی حجابی در جامعه هستند و گرمای این روزها نیز موتور محرکی برای آنان شده تا با لباس های زننده و حجاب بد جامعه اسلامی  را نسبت به ارزشهای اسلامی بی تفاوت جلوه دهند.

 

البته برخی از افراد هم هستند که به دلیل نا آگاهی از دین و اثرات مثبت حجاب در جریان تبلیغات منفی ماهواره به دنبال تقلید از مد غربی هستند ناخواسته به ترویج بد حجابی در جامعه و احانت به خون شهدا کمک می کنند.

 

نکته قابل توجه اینجاست که بعضا در جامعه شاهد این هستیم دختران بدحجاب با ظاهری زننده در کنار مادران چادری و باحجاب خود در سطح خیابان ظاهر می شوند.

 

براستی آیا آزادی واقعی زنان و دختران و یا حتی مردان در برهنگی است؟ آیا با برداشتن حجاب و عریان کردن بدن ، زن به کمال آزادی خود دست یافته است؟آیا زن با نشان دادن همان اندام( که باعث لذت بردن همسرش است) به دیگران  معنای واقعی آزادی را چشیده است؟

 

البته این نوع تعریف از آزادی یعنی برهنگی تعریف شده ی بسیاری از افراد بی قید و بندی است که فقط به دنبال هوس رانی و لذت بردن از رابطه هایی است که به دنبال همین بد حجابی ها شکل می گیرد.

 

متاسفانه این روز ها شاهد هستیم که غارتگران فرهنگ این کشور در کنار آزادی برهنگی در میان جوانان ما ، این طرز فکر آن را منتسب به ادیانی مانند زرتشت و ... می کنند و با پنهان شدن در پشت نام های بزرگی چون کوروش کبیر و ... به دنبال هوس رانی های خویش هستند در صورتی که اگر نگاهی به تصاویر کتیبه های به جای مانده از آن دوران بیاندازید به هیچ وجه برهنگی در آنها مشاهده نمی کنید حتی در میان مردان.

 

با کمال تاسف چند سالی است که اوضاع فرهنگی "بهشهر"  خصوصا وضعیت حجاب به معنای عام و خاصش رو به ابتذال گذاشته و همچنان در حال وخیم تر شدن است.

 

اما گویا مسئولین ذیربط در این شهر زندگی نمی کنند و یا مسیرشان جهت گشت و گذار و تفریح با خانواده محترمشان به تفرج گاه های شهرستان نیز نمی خورد تا اوضاع جامعه کمی دستشان بیاید!

 

متاسفانه باید اعتراف کرد که دیگر نباید هیچ امیدی به دستگاه های دولتی در برخورد با این هنجار شکنی ها داشت و این خود مردم هستند که باید به امر به معروف و نهی از منکر برخاسته و با تذکر لسانی از قبح شکنی این ناهنجاری ها جلوگیری کنند!

 

البته از دستگاه های مربوطه مانند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،سازمان تبلیغات اسلامی و سپاه که مجریان برنامه های فرهنگی در جامعه هستند باید پرسید که با نزدیک شدن فصل گرما و حجوم بدحجابی به خیابان های شهر چه برنامه ایی انجام داده اند؟

آیا نصب چندین بنر در خیابان های شهر در فرهنگ سازی حجاب در جامعه کافی است؟

چرا  در شهر شاهد برگزاری کارگاه های آموزشی تربیت فرزندان برای خانواده ها نیستیم؟

آیا تنها دستگاه های فوق مسئول حجاب جامعه هستند و خانواده ها هیچ مسئولیتی در این خصوص و امنیت اخلاقی فرزندان  خود ندارند؟

به راستی کدام یک از دستگاه های فوق مسئول حجاب جامعه هستند؟ 

  

دیدگاه شما در مورد : آزادی برهنگی به نام کوروش به کام بوالهوسان

آزادی برهنگی به نام کوروش به کام بوالهوسان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر