صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران در بهشهر

بزرگترین منابع، منابع تولید فکر است

مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران در بازدید از فنی و حرفه ایی بهشهر گفت: بزرگترین منابع، منابع تولید فکر است.

کد خبر : 10394

تاریخ انتشار : 10/03/1393 - 14:41


بزرگترین منابع، منابع تولید فکر است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، جلسه هم اندیشی در که در مرکز فنی وحرفه ای شهرستان بهشهر با حضور دکتر رضا گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران و نادر برونوش مسئول روابط عمومی این اداره برگزار شد.

مسلم رضائی معاون مرکز فنی و حرفه ایی بهشهر ، هدف از برگزاری این جلسات را شناسائی توانمندی ها، نقاط قوت، بررسی مشکلات، چالش ها و ارتقاء پتانسیل های موجود مرکز اعلام کرد.

در ادامه نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای  بهشهر گفت: همیشه این مرکز برای من تداعی کننده یک محیط کار صمیمی می باشد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با بیان اینکه رکن توسعه هر سازمانی نیروی انسانی است افزود : این پتانسیل در این اداره و مراکز تابعه وجود دارد و این بالاترین سرمایه هر مجموعه ای می باشد.

وی صنعت، کشاورزی و خدمات را سه موج آموزشی در جهان کنونی برشمرد وادامه داد : امروز ما نیازمند اطلاعات دقیق نسبت به مجموعه اهداف و رسالت سازمان هستیم و در این راستا باید دو خصیصه درستی اطلاعات و به موقع بودن آن مدنظر قرار گیرد .

گرزین  با بیان اینکه ما نباید یک فکر و اندیشه ثابت را برای خود ترسیم کرده  و باید بروز باشیم تاکید کرد : دنیای امروز دنیای دانایی و بزرگترین منابع، منابع تولید فکر است و امیدورام همکاران بتوانند با تولید افکاری جدید بر اساس نیازهای کنونی موجب پویایی مرکز خود شوند.

وی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد : مراکز باید بر اساس توانمندی های خودشان کسب درآمد کنند و بخشی از هزینه مرکز خود را بپردازند زیرا درآمدزایی مراکز موجب تعالی سازمان خواهد شد و در نتیجه با قیمت های پایین و خوب، مردم از خدمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای منفعت بیشتری خواهند برد. 

  

دیدگاه شما در مورد : بزرگترین منابع، منابع تولید فکر است

بزرگترین منابع، منابع تولید فکر است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر