صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر

مدعیان دموکراسی در انتخابات مصر دخالت می کنند

آیت الله سید صابر جباری افزود : کشورهای غربی مانند فرانسه ،انگلیس و آمریکا در انتخابات مصر دخالت می کنند و نمی گذارند مصری های مقیم آن کشور در انتخابات کشور خود شرکت کنند و رای دهند.

کد خبر : 10353

تاریخ انتشار : 09/03/1393 - 21:05


مدعیان دموکراسی در انتخابات مصر دخالت می کنند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه شهرستان بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت:پاسدار یعنی محافظ ارزشها و تابع مقررات امام حسین (ع) که علت بقای نظام حمایت های سپاه و بسیج است.

 

امام جمعه بهشهر افزود :امروز دنیا با تناقض آشکاری مواجه است یعنی از یک طرف ادعای حقوق بشر می کنند و از طرفی بشر کشی می کنند از یک طرف از مستبدین و مستکبرین حمایت مالی می کنند و از طرفی دیگر کشورهای مستقل مثل ایران و شیعیان لبنان و سوریه را خلع مالی و تحریم می کنند.

 

آیت الله جباری در خصوص انتخابات مصر گفت : در مصر شاهد هستیم که یک کودتای نظامی در انتخابات راه انداخته اند  چرا که  می گویند هرکس نیاید و رای ندهد جریمه می کنیم.

 

جباری ادامه داد : کشورهای غربی مانند فرانسه ،انگلیس و آمریکا که در کشور خود تروریست پرورش می دهند در انتخابات مصر دخالت می کنند و نمی گذارند مصری های مقیم آن کشور که شناسنامه مصری دارند در انتخابات کشور خود شرکت کنند و رای دهند در صورتی که همین کشورها مدعیان دموکراسی و حقوق بشر هستند.

 

وی خطاب به کشورهای غربی افزود : شماها که ادعا می کنید بشاراسد مستبد است چرا نمی گذارید مردم و مصر رای بدهند؟

 

خطیب نماز جمعه بهشهر تصریح کرد : آمریکا به دنبال امنیت اسرائیل است و می خواهد اسرائیل در خاور میانه قدرتی وابسته به غرب باشد.

 

سید صابر جباری در بخش دیگری از خطبه های خود با اشاره به پیشرفت های ایران در منطقه گفت : آن چیزی که خیلی از دشمنان ایران را تحت تاثیر خود قرار داده است آبادانی  و عزت بین المللی ایران است چراکه ایران در بین کشور های غیر متحد به عنوان یک قدرت بین المللی مطرح است.

 

امام جمعه بهشهر در بخش پایانی سخنان خود به شرایط جامعه اشاره کرد و ادامه داد : نگذارید جوانان در کنار خیابان ها صف بکشند در حالی که مساجد خالی باشد استکبار می خواهد ایران را آلوده کند، خوشحال می شود که در کنار خیابان قلیان بکشند یا در جلسات سیگار بکشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : مدعیان دموکراسی در انتخابات مصر دخالت می کنند

مدعیان دموکراسی در انتخابات مصر دخالت می کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر